Také divizní Sušice vyměnila trenéra

Dalším týmem divizní skupiny A, který povede do sezony 2014-2015 nový trenér, je TJ Sušice. Žezla se zde ujal Jaroslav Voříšek, který je velmi dobře známý ze svého působení na jihu Čech. Tento bývalý fotbalista trénoval například také divizní Strakonice a ligový dorost Písku. U týmu vystřídal Jana Staňka.Ten mu společně s Pavlem Hrubcem v přípravě pomáhá.
Sušice je v létě již pátým klubem divizní skupiny A, kde mají nového trenéra. Čížová povolala do svých služeb velezkušeného Jaroslava Vavrocha, v Milevsku se na post hlavního trenéra posunul dosavadní asistent Jiří Hadáček, ve Zličíně angažovali Jiřího "Němej" Němce a v Hořovicku nastoupil Petr "Béďa" Vrabec.

Připravil: František Lippl

Dnes od 18:30 další přípravné utkání Slavojáků

unionDnes od 18:30 odehraje A-TÝM další přípravné utkání. Na hlavním hřišti se střetne s rakouským týmem Union Vorderweißenbach.

V Čížové povolali ke kormidlu Jaroslava Vavrocha

S týdenním zpožděním zahájili teprve včera přípravu na novou divizní sezonu v Čížové. Pouhých dvacet dní před prvním mistrovským kolem se hráči poprvé sešli a byl jim představen nový trenér Jaroslav Vavroch. Nahradil Alexandra Feča, který před několika dny odstoupil. Velezkušený Jaroslav Vavroch se k řemeslu vrací po roční pauze, když vloni v létě nečekaně ukončil své působení na lavičce Milevska. Od začátku jara bude po Fečovi a Jiřím Antošovi již třetím mužem u kormidla tohoto tradičního rivala českokrumlovského Slavoje.  Má za sebou působení například v Kaplici, Písku, béčku Dynama ČB, S. Ústí a Táboře.

Čížová je v létě již čtvrtým klubem divizní skupiny A, kde mají nového trenéra. V Milevsku se na post hlavního trenéra posunul dosavadní asistent Jiří Hadáček, ve Zličíně angažovali Jiřího "Němej" Němce a v Hořovicku nastoupil Petr "Béďa" Vrabec.

Připravil: František Lippl

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918