Divizní Milevsko už nepovede Hadáček

U kormidla divizního Milevska, které se potácí v pásmu sestupu, skončil včera trenér Jiří HADÁČEK. Vedení klubu ho odvolalo a jmenovalo koučem aktuálně 14. týmu ambiciózního mladíka Karla SYROVÁTKU ml. Ten dosud seděl na trenérské lavičcce po podzimu sedmého celku áčkové skupiny I. A třídy Bernartic. Informaci potvrdily oficiální stránky klubu.

Podle zatím nepotvrzených zpráv ze zákulisí vedení divizních vzduchotechniků by dosavadní kouč Jiří Hadáček mohl na lavičce zůstat v pozici asistenta. Kompletní rošádu sportovního vedení týmu by měl završit Filip ŠKOCH coby nový sportovní vedoucí mužstva. Škoch dosud působil jako hrající asistent trenéra v mužstvu OP Písecka ZD Kovářov.

Milevsko se tak přidalo ke dvěma divizním klubům, kde po podzimu již dříve také odvolali trenéry. U nováčka SK Klatovy 1898 skončil provizorní trenér Karel Krejčí, kterého nahradí Milan DEJMEK. Ten se do divize vrací po více než pěti letech od předního celku krajského přeboru Vejprnic. V FK Hvězda Cheb vyhodili Milana KOLOUCHA, nový kouč by měl být známý do konce roku.

Připravil: František Lippl

V divizi padli dva trenéři

Dva divizní týmy mění trenéry. To, že se "něco" bude muset dít u nováčka SK Klatovy 1898, bylo zřejmé dlouho. Tým provizorně vedl velezkušený Karel Krejčí, který naskočil po pátém kole za odvolaného Jiřího Jakše a souběžně nadále působil u celku I. A třídy Žichovice. Původní záskok na tři utkání, kdy se měl najít nový trenér, se protáhl až do konce podzimu, když se nováčkovi dařilo a přezimuje na lichotivé osmé příčce. Nyní padlo rozhodnutí - charizmatický Krejčí pevně zakotví v Žichovicích a k diviznímu týmu nastupuje Milan DEJMEK. Ten se do divize vrací po více než pěti letech od předního celku krajského přeboru Vejprnic. Předtím působil šest let u různých divizních mužstev. Paradoxně Dejmek střídá Krejčího, jenž právě jeho v říjnu 2007 nahradil u tehdy neúspěšných divizních Klatov.

Druhým divizním týmem, který přišel o trenéra, je FK Hvězda Cheb. Klub po skončení podzimu poměrně překvapivě vyhodil Milana Koloucha. O tom, kdo povede 13. mužstvo soutěže do jarních bojů, by mělo být jasno do konce prosince.

Připravil: František Lippl

Příprava na jarní divizi nepočítá s turnajem

phoca thumb l img 8090Divizní tým Slavoje zahájí přípravu na jarní část sezony po nezbytném odpočinku v pondělí 12. ledna 2015.

Trenér Jiří Svoboda: "Připravovat se budeme čtyřikrát týdně. Na začátku přípravy vždy jeden z těchto čtyř tréninkových dnů budeme komplet věnovat posilovně a speciálnímu cvičení. Změníme model herní části. Nezúčastníme se dlouhodobého turnaje na Hluboké, protože preferujeme jednorázové přípravné zápasy s dojednanými soupeři."

Příprava týmu bude pestrá také využitím různých tréninkových prostor i vzhledem k počasí - terény, tělocvična, hala, posilovna, umělka. V plánu je rovněž kondiční pětidenní soustředění od 4. února v Černé v Pošumaví bez přípravného zápasu.

Přípravné zápasy:
24. ledna ČK - Rudolfov (umělka Hluboká)
28. ledna ČK - Dynamo ČB juniorka (Složiště)
31. ledna ČK - Třeboň (umělka Třeboň)
12. února ČK - Hluboká (umělka Hluboká)
14. února ČK - Písek (umělka Písek)
zatím neobsazené termíny 18. a 21. února
28. února generálka ČK - Prachatice (umělka Prachatice)

Připravil: František Lippl

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918