Martin Svoboda kandiduje na Hráče 6. kola! Podpořme ho hlasováním

Rovněž do sestavy 6. jarního kola divize A pronikl slavoják. Po M. Klivandovi, jenž se nakonec po hlasování umístil jako 5. nejlepší hráč ze všech zápasů úvodního kola, J. Cardovi (ve 2. kole byl vyhodnocen jako 3. nejlepší hráč kola), L. Mravcovi (ve 3. kole 5. nejlepší hráč v sestavě kola), M. Kroupovi (třetí nejlepší hráč 4. jarního kola) a M. Dudákovi (čtvrté místo v 5. kole) - figuruje tentokrát mezi nejlepšími Martin Svoboda. Tento stoper v sobotu u zelinářů nejen spolehlivě bránil, ale i velmi nebezpečně střílel hlavou včetně orazítkovaného břevna.

V hlasování, které již začalo, se může stát fotbalistou kola. Hlasovat můžete každou hodinu až do středečního poledne na tomto odkazu:
http://fotbalunas.cz/sestava-kola/2873/sestava-kola-21-kolo-divize-a-2015-2016/

Martin Dudák kandiduje na Hráče 5. kola! Podpořme ho hlasováním

Rovněž do sestavy 5. jarního kola divize A pronikl slavoják. Po M. Klivandovi, jenž se nakonec po hlasování umístil jako 5. nejlepší hráč ze všech zápasů úvodního kola, J. Cardovi (ve 2. kole byl vyhodnocen jako 3. nejlepší hráč kola), L. Mravcovi (ve 3. kole 5. nejlepší hráč v sestavě kola) a M. Kroupovi (třetí nejlepší hráč 4. jarního kola- figuruje tentokrát mezi nejlepšími Martin Dudák. Patří k nejspolehlivějším pilířům týmu, v sobotním střetnutí s druhým týmem tabulky Motorletem vstřelil tento fotbalový všudybyl nádhernou vítěznou branku.

V hlasování, které začalo dnes přesně v poledne, se může stát fotbalistou kola. Hlasovat můžete každou hodinu až do středečního poledne na tomto odkazu: http://fotbalunas.cz/sestava-kola/2766/sestava-kola-20-kolo-divize-a-2015-2016/

Další skvělý výsledek divizního Slavoje

Univerzál Michal Kroupa byl v hlasování fanoušků vyhodnocen serverem fotbalunas.cz jako třetí nejlepší hráč minulého kola divizní skupiny A. Vyrovnal tak stejné umístění Jirky Cardy v kole druhém.

Tento osobní úspěch je rovněž potvrzením výtečné současné fazony slavojáků a povzbuzením do šlágru 5. kola v sobotu dopoledne, v němž změří síly dva dosud nejúspěšnější týmy jara Slavoj Český Krumlov - Motorlet Praha (výkop v So 9. dubna v 10:15 hodin)!

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918