Ohlédnutí za 4. divizním kolem - Nováček ze Sedlčan v čele

Fakta 4. kola:
Český Krumlov - Nové Strašecí 1:3 (0:1)
120 diváků
Branky: 48. Wagner Jakub - 45. Ducár Jan, 57. Glasnovič Marin, 62. Glasnovič Marin
Rozhodčí: Hurych Jan - Aubrecht Jan, Štuk Jaromír

Klatovy - Karlovy Vary 1:4 (1:1)
250 diváků
Branky: 2. Krejčí Karel - 32. Oslovič Tomáš, 46. Psohlavec Martin, 90. Psohlavec Martin, 92. Krlička Daniel
Rozhodčí: Štefan Michal - Hádek Jaroslav, Leška Martin

Aritma Praha - Milevsko 5:1 (3:0)
100 diváků
Branky: 8. Macek Martin, 9. Hrabák Lukáš (pen.), 11. Kabele Jiří, 47. Kabele Jiří, 65. Ksandr Ondřej - 60. Knotek Josef
Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Hocek Petr, Dobrý Jan

Hořovicko - Malše Roudné 5:1 (3:0)
150 diváků
Branky: 9. Vaníček Jakub, 38. Hájek Daniel, 42. Vrabec Ondřej, 55. Vrabec Ondřej, 63. Vrabec Ondřej - 48. Píša Jakub

250 diváků
Branky: 72. Kropáček René, 53. Jindřich Petr, 14. Kropáček René, 90. Špic Štěpán
Rozhodčí: Severýn Vojtěch - Ulrich Tomáš, Šulcová Lucie

Sedlčany - ZČE Plzeň 4:2 (2:2)
525 diváků
Branky: 16. Matoušek Petr, 34. Pešek Petr (pen.), 92. Němec Dominik, 90. Pešek Petr (pen.) - 22. Papáček Petr, 38. Bednář Petr

Propadákové divizní kolo Jihočechů

Výsledky 4. divizního kola (bez dnešní podvečerní dohrávky v Sedlčanech)
19.08.2015    17:00    SK Klatovy 1898  - 1. FC Karlovy Vary    1:4 (1:1)
19.08.2015  17:00   FK Slavoj Č. Krumlov - Sokol Nové Strašecí    1:3 (0:1)
29.08.2015    10:15    SK Aritma Praha  - FC ZVVZ Milevsko    5:1 (3:0)
29.08.2015    17:00    FC Rokycany - Jiskra Třeboň    4:0 (1:0)
29.08.2015    17:00    SK Senco Doubravka - FK Motorlet Praha    0:3 (0:1)
29.08.2015    17:00    Sokol Čížová - FK J. Hradec 1910    1:3 (0:1)
29.08.2015    17:00    FK Hořovicko - Malše Roudné    5:1 (3:0)

Dynamo si z Krumlova odvezlo postup do 3. kola poháru

phoca thumb l img 0173Fotbalový svátek připravil dnes od 17:30 hodin svým fanouškům divizní tým Slavoje. Střetl se ve druhém kole Mol cupu s druholigovým Dynamem a přes čtyři inkasované branky nezklamal. Hosté potvrdili své kvality a po zásluze postupují.

Před téměř osmi stovkami diváků se slavojáci soupeře nezalekli. Od úvodního hvizdu se nebojácně tlačili s míčem před branku soupeře, který dal příležitost hráčům z lavičky. Tu tentokrát obsadili zkušení mazáci. Naši kluci si také připsali první roh ve 13. minutě a po něm i první ránu z hlavy Dudáka. Bez efektu a stejně dopadli i černobílí profíci, když v 17. minutě Jurdík nepochopitelně prováhal s míčem spoustu času v těsné blízkosti malého vápna, až o balón přišel. Trestat mohli zelenobílí domácí, ovšem hlavička P. Svobody se jen potkala s břevnem. Velká škoda o to víc, že hráči Dynama se na konci první půlhodiny dvakrát trefili - další šanci ve 32. minutě Š. Beránek v bráně skvěle zlikvidoval - a slepené góly definitivně určily další vývoj. Ten potvrdil brankou do šatny Buchvaldek, když s Jurdíkem rozebral středem hřiště českokrumlovské řady.

Ve druhém poločase natěšení diváci viděli pouze jediný gól. Postaral se o něho opět Jurdík, když se přesně trefil střelou z 18 metrů. Slavojáci se nevzdávali ani ve druhé půli, kondičně si mákli a vydrželi, ovšem fotbalové přednosti byly přece jenom na straně soupeře. K úplné spokojenosti chyběl alespoň jeden vstřelený gól a ani v této části zápasu k němu domácí amatéři neměli zas tak daleko. Zejména při dvou standardkách - nejdříve po Novákově rohu míč z hlavy M. Svobody jen velmi těsně minul tyč, poté po trestňáku Kabeleho mířila hlavička Klivandy tentokrát nad břevno.

Početní diváci - jak s mírnou nadsázkou poznamenal jeden z nich, tolik se jich sešlo na Slavoji naposledy při spartakiádě - odměnili po závěrečném hvizdu oba týmy potleskem. Z pohledu Slavoje hráči - již pod kapitánskou taktovkou V. Beránka, jenž se po třech zápasech v trestu opět mohl zapojit - předvedli, že další podzimní divizní zápasy budou z jejich strany mnohem úspěšnější. Kluci děkujem za fotbalový svátek!

Slavoj Český Krumlov - Dynamo České Budějovice 0:4 (0:3)
Branky: 28., 71. Jurdík, 30. Funda, 45. Buchvaldek
Rozhodčí: Ardeleanu - Kožár, Kotalík. Delegát: Kureš. ŽK: 0:1 (22. Lima). 740 diváků.