Fotografie z přípravného utkání Slavoj - Rudolfov

Foto: Karel Vosika

Slavoj zahájil herní rok půltuctem Rudolfovu

FK Slavoj Český Krumlov - SK Rudolfov 6:0 (4:0)

První přípravný zápas na konci dvoutýdenního cyklu zimní přípravy sehráli muži Slavoje dnes odpoledne na hlubocké umělce s týmem Rudolfova. Na hře zelenobílých bylo patrné, že jim balón, který letos dosud moc neviděli, dělá ještě problémy. Ale k vidění byly i pěkné kombinační akce zejména v prvním poločase. Zvláště Žilenko hýřil chutí a byl hned u tří branek podobně jako snajpr Rosůlek. Ani účastník krajského přeboru mužstvo Rudolfova, v jehož řadách nastoupil navrátilec ze zahraničí Radim Pouzar, se nechtěl dát zahanbit, ovšem proti byl Trnka v bráně, který zneškodnil dvě gólovky. Postupně se začala projevovat vyspělost divizního týmu, který dal ve druhém poločase příležitost mnoha mladíkům z vlastní líhně.

Skóre otevřel ve 22. minutě Žilenko, jenž zužitkoval nádhernou kolmici Rosůlka. Vzápětí Trnka tým poprvé podržel a z protiútoku trestal opět Žilenko, když stále ještě  českokrumlovský gólman Šiller, jehož Rudolfovští zkoušejí, nezpacifikoval střelu Rosůlka a všudybyl Žilenko míč pohodlně uklidil do sítě. Pak se předvedl stoper Dudák, jenž ukázkově našel v náběhu Rosůlka, a ten si otevřel svůj střelecký účet 2015. A byl to opět Rosůlek, který ve spolupráci se Žilenkem rozebral rudolfovskou obranu a zakončil. Nulu pak podtrhl Trnka vytažením hlavičky zpod břevna.

Do druhé půle českokrumlovští trenéři dali příležitost všem přítomným hráčům kádru. Přesto zkušený P. Svoboda dalšími dvěma brankami završil kanára do rudolfovské svatyně.

Branky: 22. a 26. Žilenko, 32. a 37. Rosůlek, 78. a 89. P. Svoboda
Slavoj ČK:
1. poločas: Trnka - Kabele, Klivanda, Dudák, Dvořák - Jakeš, Novák, Wagner, Žilenko - Rosůlek, V. Beránek
2. poločas: Š. Beránek - Čabaj, Kroupa, Hrabík, Houska - Fatura, Vnuk, Klivanda, Žilenko - P. Svoboda, Rosůlek (střídali Kabele, Dudák, Novák). Trenéři Svoboda a Šváb ml.
Rudolfov:
Šiller - Tyrpák, Novotný, Kovařík, Tušl, Sukdol, Hajný, Říha, Pouzar, Raab, Hlubocký (střídali Kuna, Šrámek). Trenéři Hlubocký a Říha.  

Druhé přípravné utkání čeká Slavoj ve středu 28. ledna od 17.30 hodin na českobudějovickém Složišti s juniorkou Dynama ČB.

Připravil: František Lippl

Muži Slavoje hrají na Hluboké s Rudolfovem

Již dva týdny naplno trénují divizní muži a nyní je čeká první přípravný zápas. Zítra v sobotu 24. ledna od 14 hodin se na hlubocké umělce utkají s Rudolfovem. Tým poněkud pozměnil zimní přípravu. Na rozdíl od těch předchozích první přátelák sehraje až po dvou týdnech. Sice tradičně na Hluboké, ale již ne jako turnajové utkání. Tradiční zimní výsledkově úspěšnou účast na turnaji pod hlubockým zámkem tentokrát nahradí přátelskými duely ordinovanými podle záměrů trenérů J. Svobody a Z. Švába ml. a se soupeři, které si domluví s ohledem na průběh přípravy.
V prvním herním testu roku 2015 se Slavoji postaví po podzimu devátý celek krajského přeboru Rudolfov. Ten odehraje letos již druhý zápas, ve své premiéře v silně kombinované sestavě inkasoval od Vodňan sedmičku.

Sobota 24. ledna ve 14 hodin na Hluboké: Slavoj ČK - Rudolfov

Připravil: František Lippl

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918