Trenér Domin: Za zodpovědný přístup chválím všechny hráče

K diviznímu zápasu Slavoj Český Krumlov - MFK Dobříš se pro Českokrumlovský deník vrátil trenér Václav Domin (na snímku L. Pouzara společně s asistentem J. Černým):

 sun7799„Herně to už bylo lepší, zapracovali jsme na defenzívě, vzadu to trochu změnili a samozřejmě nám pomohly rychlé góly v úvodu. Za zodpovědný přístup tentokrát pochválím všechny hráče. Celá obranná čtyřka dobře spolupracovala, v pohodě hrál Novák, který opět vyčníval. Nejdůležitější pro mě ovšem je zjištění, že kluci začali hrát srdcem. Když totiž něco schází na fotbalovosti, tak je to třeba nahradit bojovností, a to jsme předvedli!"

Hráč 3. divizního kola - hlasujeme pro Jakuba Wagnera

 sun7755První podzimní vítězství Slavoje nezůstalo bez odezvy ani u tvůrců Sestavy kola. Pronikl do ní i Jakub Wagner, jenž se do slavojáckého základu vrátil po několikaměsíční pauze vynucené zraněním a následnou operací nohy. Byl dost vidět a svůj výkon v souboji s Dobříší korunoval hlavičkou na 2:0 (Foto: Ladislav Pouzar). Pojďme mu nyní naposílat hlasy v anketě Hráč 3. kola divize A.
Hlasuje se:

http://fotbalunas.cz/sestava-kola/3969/sestava-kola-3-kolo-divize-a-2016-2017/

Hlasování končí ve středu 31. srpna ve 12 hodin. Pojďme na to!

Slavojáci vybojovali první vítězství nové divizní sezony

Slavojáci po dvou porážkách tentokrát do zápasu vlétli a o výsledku rozhodli hned v první čtvrthodině. Tým, který již musel a zejména chtěl, sympatického nováčka dvakrát brankově překonal.

 sun7767Hosté nastoupili bez zraněného střelce Maryšky, v domácích řadách se po několikaměsíční zdravotní absenci v základu objevil a hodně práce odvedl Wagner. Mimo hru jsou nadále dlouhodobě Klivanda a Dudák.  Zodpovědný přístup a snaha slavojáků  byly zúročeny již v 8. minutě. To kapitán Beránek vypálil a tečovaný míč si našel cestu houštinou těl do sítě Středočechů. Netrvalo dlouho a fanoušci aplaudovali podruhé po přímočaré akci založené Novákem, přes Mravce na hlavičkujícího Wagnera - 2:0. Skvělý moment!

Divizní nováček vzadu dirigovaný hrajícím trenérem Rychlíkem a ve středové řadě se zkušeným exligistou  Dortem poprvé řádně zahrozil na konci první půlhodiny. Po standardce skončila hlavička na tyči a míč následně putoval do náruče Trnky. Další šanci po několika minutách odvrátil Wagner, jenž na poslední chvíli ukradl míč z kopačky pronikajícího útočníka. A do třetice ve 37. minutě bíločerní podnikli rychlý atak Valsou se Šrainem - opět bez gólové tečky. Zelenobílí nelenili a odpověděli stejnou mincí. Po akci dnes opět výtečného Nováka, jenž vybídl pod sebe Wagnera, letěla rána těsně mimo.
Číst dál...

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918