Slavoj podlehl Dynamu 0:4

repka a rudaDYNAMO Č.B. - ČESKÝ KRUMLOV 4-0 (4-0)
Řezníček 3x (1x pen), Ondrášek

SESTAVA Č.K.: 1. půle: Šiller - Pliška, Svoboda, Klivanda, Zatkoukal J. - Kroupa, Pintér, Novák, Vacek- Beránek, Weinhard
2.půle: Jirkal - Litvan, Klivanda, Wagner, Zatloukal K. - Sláma, Matúš, Sivák, Špát - Babouček, Koritar

Domácí na nás vlítli a vynutili si herní převahu, ale první šanci si vytvořili Slavojáci, to když Pliška s Vackem běželi ze strany sami na Lengyela, který Pliškovo přihrávku pod sebe srazil a jeho následná střela šla vedle.

Pak domácí přidali a nasázeli čtyři góly za 25´. Ve 40´mohl postupovat sám na Delaje po nedorozumění Řepky s Lengyelem krumlovský Weinhard, ale pozdě zareagoval na propadnutý míč. Ve II.půly si Dynamo vytvořilo na začátku dvě velké šance, které i za pomoci obránců Slavoje dokázal golman Jirkal vyřešit. Do konce utkání se nic zvláštního na obou stranách nestalo. Slavojáci podali dobrý kolektivní výkon, v zápase vystřídali 21 hráčů, kteří svou hrou nezklamali ani cca 50 fanoušků, kteří se přijeli v mrazivém poledni podívat na tento, pro Slavojáky atraktivní duel.
Slovo od kormidla: Zdeněk Šváb ml. - Jsme s trenérem Svobodou spokojeni s přístupem k utkání všech hráčů. Domácí ligisté byly v celém zápase lepším týmém a v našem pokutovém území si vytvářeli tlak a z toho pramenící chyby a tím i góly. Góly, které jsme dostali: 1.a 2. po dorážce v malém vápně, 3. z penalty a 4. po odkopnutém balonu a následném přehození golmana ze 40 metrů. Těší nás, že jsme vydrželi s nimi běhat po celý zápas a nenechávali jsme je střílet ze střední vzdálenosti. Malinko nás mrzí, že jsme z těch pár slibných šancí, které jsme si vytvořili, alespoň jednou neskórovali.

Připravil Zdeněk Šváb ml.


Fotografie z utkání v GALERII.

Další fotografie a článek zde.

Další podrobnosti k průběhu utkání si můžete přečíst zde.

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918