A-TÝM veze bod po remíze 2:2

baboukFK Hořovicko - FK Slavoj Č. Krumlov 2:2 (1:1) (1. Šubert, 48. Nademlejnský - 40. Pintér, 70. Weinhard)

Utkání začalo pro Slavojáky nešťastně, když už v 1. minutě inkasovali. Ve 40. minutě ovšem Pintér vyrovnal.

Začátek druhého poločasu Českokrumlovským opět nevyšel, když šli domácí po standartní situaci opět do vedení. Poté měli Slavojáci šance Vackem nebo Baboučkem, ale vyrovnal až v 70. minutě po pěkné akci Weinhard. Hosté pak byli lepším týmem, ale v závěru už jim citelně docházely síly. Utkání tak skončilo zřejmě spravedlivou remízou.

Sestava ČK: Jirkal – Pliška, Klivanda, Svoboda, J. Zatloukal – Kroupa, Novák (55. Beránek), Pintér, Vacek (80. Koritar) – Babouček, Weinhard (72. Špát). Trenér Jiří Svoboda.

Slova trenéra J. Svobody (převzato z jihoceskyfotbal.cz):
„Samozřejmě jsem rád, že jsme z hřiště Hořovicka odvezli aspoň bod. Domácí mají silný kádr, a zkušeného trenéra Jana Bergera. Musím ocenit výkon našeho týmu, který se nakonec nenechal zaskočit nešťastnými začátky obou poločasů. Šli za body a jenom škoda, že se klukům nepodařilo proměnit další šance, které si vytvořili, třeba Vackovi nebo Baboučkovi. Ale konečně si zase zahráli na přírodní trávě a bavilo je to. Vítězství by bylo samozřejmě lepší, mohli jsme odčinit podzimní porážku o tři góly. Ale bod zvenku a z Hořovicka se sakra počítá. A navíc nás čeká příští týden boj s béčkem Klokanů, což je utkání o šest bodů.“