Přední Kopanina nepohrdla nabídnutými body

Slavoj Český Krumlov – FC Přední Kopanina 1 : 3 (0 : 2)
V divizní tabulce s velkým odstupem poslední hosté si z jihu Čech odvezli všechny body. Jejich export jim notně usnadnili bezkrevní a chybující Slavojáci. Ti tak před domácími fanoušky nepotvrdili opakovaný bodový zisk v průběhu týdne z hřišť západočeských kvalitních soupeřů. Sice po úvodním oťukávání převzali iniciativu, ale příležitosti Baboučka, Nováka či Vacka změnu skóre nepřinesly. Naopak to byli hosté, kteří v průběhu dvou minut rozhodli zápas. Nejdříve rychlou akci taženou Čihákem ve 28.minutě zúročil z tutové pozice Novák. Další atak vyústil v nedorozumění stopera Svobody s brankářem a Santlerovi nezbývalo než posunout míč do prázdné branky – 0:2. Po změně stran Jihočeši posílili ofenzivu a již ve 47.minutě zužitkovali penaltu Baboučkem. Jak se ale následně ukázalo, víc jim nebylo přáno. Nedůraznost, zbrklost a otevřená zadní vrátka nepřinesly kýžené branky, naopak hosté proměnili v 84.minutě jeden ze svých četných brejků zásluhou matadora Strnadela. Další loženky jim zmařil výtečný gólman Trnka.

Kluci budou mít příští neděli na hřišti nepříjemného Benešova co napravovat…

Rozhodčí Krupka, bez žlutých karet, 130 diváků.
Č. Krumlov: Trnka – Pliška, Klivanda, M. Svoboda, Kroupa (46. Beránek) - Špát, Pintér (74. Wagner), Novák, Vacek - Weinhard, Babouček.

Připravil: František Lippl