Návrat "ztracených synů" Michala Plišky a Patrika Dvořáka?

OP muži:
KŘEMŽE - ČK B 1:3 (1:2)
Branky: ČERMÁK 3x. Rozhodčí: Voráček(laik)

Zdeněk Šváb: "Prvních pět minut bylo oťukáváním z obou stran, pak jsme převzali iniciativu. Byli jsme fotbalovější, ale ne šťastnější v zakončení. To nám domácí ukázali ve 20. minutě, kdy se z ojedinělého útoku ujali vedení.  Na vedoucí gól domácích jsme odpověděli do půle dvakrát, když se prosadil ČERMÁK.
V druhé půli jsme hráli útočný fotbal a dál zatápěli domácí obraně, ale opět zahazovali jednu tutovku za druhou, až jsem se obával, aby domácí z ojedinělého protiútoku nesrovnali skóre. V 65. minutě se opět prosadil "CAMPO" ČERMÁK a završil svůj hatrick. Dál jsme pokračovali ve svojí hře a domácím hodně znepříjemňovali sobotní odpoledne,bohužel opět bezgólově. Domácí mohli zápas zdramatizovat v 83. minutě, když neproměnili spornou penaltu, kterou KEJŠAR zneškodnil, a tak se zápas dohrál ve valčíkovém tempu.
Chtěl bych pogratulovat domácímu rozhodčímu (delegovaný se nedostavil) za super výkon, zvládl to jako ostřílený arbitr, nechal hráče hrát a zbytečně nezasahoval do zápasu.
Nejlepší hráči ČERMÁK,PLIŠKA,KEJŠAR."

Sestava:
KEJŠAR - SMOLÍK, SIROTKA, JEŠINA, DVOŘÁK - TRAPL, ŠVÁB ,LACH, PLIŠKA - ČERMÁK - KITZLER. Střídali: SEIFERT, ŠTĚPÁN, KRÁK.
Trenér ŠVÁB,vedoucí ŠÍMA,pomezní HLADÍK

Divizní záloha jen remizovala se Světlíkem

OP muži:
Slavoj ČK B - Světlík 2:2 (2:1)
Branky: ŠIMÁŠEK, KITZLER
Zdeněk Šváb: "Zápas jsme začali dobře a soupeře zatlačili k jeho brance. Z toho tlaku jsme vstřelili jen jeden gól. Hosté se pomalu dostávali do zápasu, podařilo se jim vyrovnat. Do půle se nám povedlo vstřelit ještě jeden gól. Ve druhé polovině jsme přestali hrát nátlakový fotbal, který na soupeře platil, a hosté toho využili a srovnali podruhé.
Když neproměníme šest samostatných úniků a další šance do 70. minuty, máme problémy. Dochází fyzička a tím pádem i vyrábíme školácké chyby, které nás stojí body. Velmi dobře zahrál mladý stoper Paráček."
SESTAVA: KEJŠAR - LACKO, PARÁČEK, JEŠINA, ČABAJ - TRAPL, LACH, ČERMÁK, KITZLER - BABOUČEK, ŠIMÁŠEK. Střídali ŠVÁB a VEJSKRAB.
TRENÉR ŠVÁB, VEDOUCÍ ŠÍMA, POMEZNÍ SUCHÁNEK.

Peťule svým provařeným lobem v Dolním Dvořišti tentokrát nerozhodl

OP muži:
Dolní Dvořiště - Slavoj Český Krumlov B 2:2 (1:2)
Branky: Zeman 2 - Lach, Peťule
Zdeněk Šváb: "Před zápasem jsem od rána zase řešil sestavu. V 10 hodin bylo dvanáct lidí, v 11 devět lidí. Nakonec jsme odjeli v jedenácti, což beru jako úspěch. V termínu se nám kryla "Kájovská pouť", kde jsem cestou domů ze zápasu potkal jednoho spoluhráče. Kdyby byl tento hráč, mohl bych vystřídat sebe, protože jsem si natáhl lýtkový sval ve 30. minutě.
Do utkání jsme vstoupili vlažně a ve 3. minutě prohrávali. Pak se nám podařilo hru vyrovnat a být i lepším týmem a po zásluze jsme otočili vývoj zápasu. Do druhé půle na nás domácí vlítli a spalovali jednu šanci za druhou, ale z jedné dokázali srovnat. Domácí dál útočili, jejich šance vychytal Kejšar. Nakonec jsme mohli i vyhrát, Peťule v 90. minutě postupoval na stopera, udělal kliku, ale bohužel jeho slavný lob, který znají snad už všichni brankáři v zemích českých, nevyšel.!
Sumář:zápas jsme odmakali dozadu a dopředu byli nebezpeční. Jsem se zápasem spokojen."
SESTAVA: KEJŠAR - LACKO, SIROTKA, JEŠINA - ČERMÁK - SEIFERT, LACH, ŠVÁB, KITZLER - PEŤULE, VOTÝPKA.
TRENÉR ŠVÁB, VEDOUCÍ ŠÍMA, POMEZNÍ SUCHÁNEK.

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918