OP muži:
ČK B-MALONTY 3:0 (1:0)
Branky:
BABOUČEK 2x, ŠVÁB. Rozhodčí: Petroušek.
Zdeněk Šváb: "Ve vyrovnaném utkání rozhodla naše schopnost z minima šancí vstřelit branky.
V první půli se individuálně prosadil znovuobjevený kdysi obávaný střelec BABOUČEK, a protože hostům zmařil gólovou radost skvělým zákrokem brankář KEJŠAR, šlo se do kabin s jednobrankovým náskokem.
Ve druhé půli se opět prosadil "BABOUK", když s přehledem proměnil penaltu za faul na svoji osobu a dodal klid na naše kopačky. V závěru pečetil na konečných 3:0 ŠVÁB z trestného kopu, když prostřelil děravou zeď hostí."
Hodnocení: Se zápasem jsem spokojen napůl. Beru výsledek, ale hra nestála za nic. Chyběl nám pohyb a klid na kopačkách.
SESTAVA: KEJŠAR - ČABAJ, JEŠINA, SIROTKA, HERMANN - ŠIMÁŠEK, LACH, ŠVÁB, KITZLER - ŠPÁT, BABOUČEK. Náhradík BENDA.

Béčko se nejdříve sehrávalo s dětským hřištěm, pak dominovalo

Muži OP:
NOVÁ VES-Brloh B - Slavoj Český Krumlov B 1:5 (1:3)
Branky: HOFMANN, HERMANN, KITZLER, SEKYRA, ŠPÁT.  Rozhodčí: Petroušek.
Zdeněk Šváb: "Zápas se odehrával  v naší režii a zcela zaslouženě jsme vyhráli po dobrém a kvalitním výkonu. Na malém hřišti v Nové Vsi jsme se v první půli 20 minut sehrávali s "dětským hřištěm" a pak, řekl bych, i dominovali. Postupně se individuálně trefil po slalomu HOFMANN, na to odpověděli domácí za tři minuty proměněnou penaltou, ale na oplátku domácím za další minutu  po rozehraném trestném kopu jsme otočili stav na naši stranu, když se trefil ŠPÁT. Ve 41. minutě se prosadil HERMANN, který zavěsil po krásné akci do prázdné brány.
Ve druhé půli začali domácí tlačit, ale góly jsme dávali jen my - nejdříve SEKYRA a následně KITZLER. Pochválit bych chtěl celý tým, který ve velkém vedru hrál dobrý a účelný fotbal. Vyzdvihl bych Hermanna, kterému zápas opravdu sedl. Poděkovat chci i dorostencům za opětovnou pomoc při skládání sestavy."

Sestava: ŠIMÁŠEK - ŠVEC, JEŠINA, LACKO, KOTLÁR (10. KITZLER) - SEKYRA, LACH, ŠVÁB, HERMANN - ŠPÁT, HOFMANN.
Trenér: ŠVÁB,  vedoucí: ŠÍMA pomezní: SUCHÁNEK.

Borci béčka vykoupali trenéra Švába

OP muži:
FRYMBURK B - SLAVOJ B  0:4 (0:1),branky Hofmann 2x, Kroupa, Sekyra
Z. Šváb: "Když jsem v sobotu večer měl k dispozici 15 hráčů, bylo mi do zpěvu, ale opět mě hráči "béčka" pěkně vykoupali a opět nebrali telefony, když se pět hráčů nedostavilo ve smluvený čas odjezdu. Jedenáctého hráče M. Kroupu (po domluvě s trenérem áčka) jsem sehnal cestou do Frymburka, když jsme projížděli Světlíkem. Tak ať mi příslušníci policie odpustí telefonování za jízdy. Děkuji kluci.
Do zápasu jsme nastoupili v jedenácti a během první půle se dva dostavili (jabadabadůůůů).
Zápas jsme celý čas kontrolovali a drželi míč na svých kopačkách a zcela zaslouženě vyhráli. Ve 43. minutě se trefil Kroupa z trestného kopu, ve druhém poločase zahrozili nejprve domácí, ale pak jsme se zvedli z momentálního útlumu a třemi góly zápas rozhodli. Trefili se Sekyra a dvakrát Hofmann.
Celkově jsem s výkonem na hřišti nakonec spokojen, ale jen na hřišti!!!"

SESTAVA: KEJŠAR - SEKYRA, JEŠINA, ŠVEC, KOTLÁR - ŠIMÁŠEK, LACH, KROUPA, ŠVÁB - HOFMAN, SEIFERT. STŘÍDALI: LACKO, BENDA
TRÉNÉR: Z. ŠVÁB. VEDOUCÍ: K. ŠÍMA