Také rezerva nezvládla svůj duel

Slavoj Český Krumlov B – TJ Sedlec  2:2 (2:1)
Zpackaný víkend dospělého fotbalu završila rezerva. Ta si zcela zbytečně nechala zremizovat utkání 2. kola I. B třídy, které nezvládla ani při vedení o dva góly. Již ve 4. minutě Pliškův roh pustil Podskalský na přední tyči k Cardovi, pro něhož již nebyl žádný problém usměrnit míč do sítě. Po půlhodině hry Podskalský opět prokázal přehled ve vápně, nezištně předal Mertlovi a ten upravil skóre na 2:0. Hosté nesložili zbraně, postupně hru vyrovnali a byli stále více vidět. Ještě do poločasu vstřelili kontaktní gól, když centrovaný míč po rychlém křídelním ataku našel hlavu zcela volného Šindeláře. Dílo zkázy pro domácí dokonal čtyři minuty před koncem Kučera proměněním penalty nařízené za faul.
Sestava ČK B: Kejšar – Pils, Hrabík, Weinhard, Houska – Mertl (65. Hermann), Pliška, Jakeš, Pimpara – Carda (46. Žilenko), Podskalský (87. Grznárik).

Připravil: František Lippl

Béčko a starší dorost se vzájemně otestovaly týden před mistráky

Slavoj Český Krumlov B - Slavoj Český Krumlov st. dorost 6:1 (2:1)
V přípravném utkání dvou českokrumlovských týmů, které bylo jejich generálkou na mistrovská utkání již o příštím víkendu, otočili muži výsledek. Od 2. minuty prohrávali 0:1, vzápětí ale vyrovnali a bylo jen otázkou času, kdy přijdou další góly. V nedělním dopoledni jich nakonec snaživým mladíkům hrajícím v nekompletní sestavě nasázeli půltucet.
Branky: 3 Pimpara (zejména ta třetí byla hodně povedená), Carda, Peťule, Podskalský - Michal Kotlar. Rozhodčí: Křížek.
Sestavy:
ČK B: Kejšar - Štich, Zatloukal, Pils, Litvan - Hermann, Jakeš, Hrabík, Pimpara - Carda, Podskalský (střídali Peťule, Poláček).
ČK st. dorost: Dobrovodský - Čabaj, Nicolas Kotlar, Zb. Adamíček, Hošek - O. Maxa, Vnuk, Rafael, Benda - Michal Kotlar, Smolík (střídal V. Maxa).

Krumlovská rezerva odvezla z Frymburku poháry

Tradiční Memoriál Otakara Mertla, který se dnes ve Frymburku hrál také jako Memoriál Josefa Nováka, ovládli hráči béčka českokrumlovského Slavoje. Po likvidaci Horní Plané 10:0 porazili ve finále mužstvo rakouského Vorderweissenbachu po remíze 2:2 v penaltovém rozstřelu 3:2 (Rakušané prošli do finále přes domácí tým).
Do Českého Krumlova tak odvezli putovní pohár a pohár pro vítěze letošního turnaje. Navíc Kejšar byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Slavoj Český Krumlov B - Horní Planá 10:0 (4:0)
Ve svém prvním zápase Slavoj přejel neúčastí hráčů zdecimovaného okresního rivala.
Branky: P. Svoboda 3, Kitzler 2, Peťule, Mertl, Dvořák, Pimpara, Podskalský.
Sestava ČK "B":
Kejšar - Zatloukal, Weinhard, Dvořák - Vnuk - Bordač, Carda, Mertl, P. Svoboda - Podskalský, Pimpara (střídali Peťule, Štich, Kitzler).

Finále: Slavoj Český Krumlov B - Vorderweissenbach 2:2, na penalty 3:2
Hráči rezervy byli ve finálovém utkání herně lepší, ovšem nevyvarovali se chyb a umožnili rakouskému soupeři srovnat skóre. Zápas pak směřoval k penaltám, které českokrumlovský tým rozhodl pro sebe.
Branky: Pimpara, Peťule, rozhodující penalta Kitzler.
Kejšar - Zatloukal, Vnuk, Weinhard, Dvořák - Bordač, Carda, Mertl, Pimpara - Peťule, Podskalský (střídali Kitzler, Štich).

Připravil: František Lippl ve spolupráci s Jarmilem Štichem