Benfika si před dokopnou udělala žízeň

I. B muži:
Slavoj ČK B - Dříteň 6:1 (2:1)
Branky domácích: Bordač 2 (1x z pen.), Peťule, Kitzler, Carda, Vávra

V kombinované sestavě jsme předvedli v posledním kole asi nejlepší výkon jara. V sestavě se objevili tří dorostenci, kteří předvedli svou kvalitu a byli velkým přínosem pro tým. V samotném zápase jsme předvedli spoustu pěkných fotbalových akcí, které jsme dokázali dovést do úspěšného konce. Konečný výsledek je naprosto zasloužený a celý tým si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.

Sestava ČK B: Dobrovodský - Lacko,Kotlár,Adamíček,Čabaj,Poláček,Carda,Vávra,Kitzler,Peťule,Bordač

Připravil: Jaromír Štich

Béčko trestuhodně přišlo o tříbrankový náskok

Slavoj ČK B - Nemanice 5:5 (4:1)
Branky domácích: Babouček 2 (1xP), Bordač 2, Peťule

V zápase bohatém na góly jsme si do poločasu vypracovali tříbrankový náskok, mohl být i čtyřbrankový, ale Babouček z malého vápna trestuhodně netrefil úplně prázdnou branku hostů. Bohužel v 2.poločase jsme pod dojmem tříbrankového vedení polevili, zbytečně bezhlavě útočili a zapomínali na zadní vrátka. Soupeř nás za to potrestal a po 15 minutách 2. poločasu bylo srovnáno 4:4. Bordač ještě stačil v 67. minutě strhnout vedení na naši stranu, ale poslední slovo měli velmi dobře hrající hosté a v 86. minutě srovnali na konečných 5:5.

!!!!! Bohužel co je alarmující je opětovné nedodržení životosprávy některých hráčů !!!!!!!

Sestava ČK B:
Kejšar, Adamíček (20. Zatloukal), Weinhard, Kopřiva (50. Lacko) - Fatura (75. Smolík), Carda, Špát, Vávra, Bordač - Peťule, Babouček

V dalším kole ČK B zajíždí v sobotu 6.6. na hřiště Kamenného Újezda.

B-TÝM na Planou nestačil

I. B muži:
Slavoj ČK B - Planá u ČB 0:2 (0:0)
Branky:
9. min. Petscher
43. min. Pintér Tomáš