Rezerva nadělila ve Vyšším Brodě půltucet

Vyšší Brod - Slavoj Český Krumlov B 2:6 (1:4)
Závěrečný zápas českokrumlovské rezervě vyšel a po výborném výkonu zejména v prvním poločase s přehledem přejela v derby zápase domácí tým, který spadává do okresního přeboru. Hosté první pětačtyřicetiminutovku opanovali, na hřišti jasně dominovali a jejich vedení mohlo být ještě výraznější. Po přestávce se již spokojili s volnějším tempem a zápas v pohodě dohráli. S výhrou panuje v týmu spokojenost. Současně přinesla i posun na slušnou šestou příčku závěrečného pořadí áčkové skupiny I. B třídy.
Branky: Carda 2, Decarli, Podskalský, Fišer, Kejšar (náhradní brankář, který také v tomto zápase dostal šanci v poli).
Sestava: Hončík - Decarli, Štich, Weinhard, Zatloukal - Kopřiva, Poláček, Fišer, Perník - Podskalský, carda (62. Kejšar).

Připravil: František Lippl ve spolupráci s Jarmilem Štichem

Krumlovská rezerva si udobřovala fanoušky

phoca thumb l img 7440Slavoj Český Krumlov B - Spartak Kaplice B 2:0 (0:0)
Sobotní vedro vytáhlo ukazatele teplot na 30 stupňů, když v nařízeném čase 13.30 vypuklo malé derby rezerv Slavoje a Spartaku. Přesto se v Českém Krumlově hrál po dlouhé době v I. B třídě oboustranně pohledný zápas a navíc přinesl domácím také body.

O výsledku mohlo být rozhodnuto již po první čtvrthodině, ale proti byl stále výborný kaplický gólman Bílý, který nechává zapomenout na svých 47 let. Nejdřive si na něm vylámal zuby Fišer již v úvodní minutě a v 15. minutě vytěsnil Cardovu hlavičku zpod břevna na roh. Když v 41. minutě zahrozili také neúspěšně hosté a vzápětí Baboučka na malém vápně zradil neposedný míč, šlo se do kabin za bezgólového stavu.

Číst dál...

Pozor! Slavoj B v malém derby v sobotu již od 13.30

Muži Slavoje Český Krumlov B sehrají derby utkání I. B třídy s rezervou kaplického Spartaku v sobotu již ve 13.30 hodin. Uvádíme tuto skutečnost i v sousedním sloupci "Nejbližší utkání".

Výkop utkání v tomto čase nařídila jihočeská STK zřejmě s ohledem na postavení hostujícího týmu v průběžné tabulce. Stejně tak rozhodla i v případě několika dalších zápasů, v nichž figurují mužstva v sestupovém ohrožení.

Divizní tým Slavoje zajíždí k předposlednímu mistráku do Branice s Milevskem podle dlouhodobého rozpisu v neděli se začátkem v 17 hodin.

Připravil: František Lippl

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918