OP muži:
Slavoj ČK B - H.PLANÁ  1:4 (1:2), branka ŠIMÁŠEK
Zdeněk Šváb: Nedokázali jsme navázat na výkon z minulého týdne a zcela zaslouženě odevzdali všechny body. Je to z naší strany pořád stejná písnička. Den před zápasem je nás deset, do výkopu se nějak dáme dohromady, ale každý zápas hraje pět nových hráčů. Musím se podívat do statistik a myslím si, že najdu zajímavé číslo počtu hráčů, kteří na podzim nastoupili za ´BENFIKU´."
SESTAVA: KEJŠAR - ČABAJ, JEŠINA, KRÁK - TRAPL, PLIŠKA, LACH, ČERMÁK, ŠVÁB - KITZLER, ŠIMÁŠEK. Střídali: VEJSKRAB, MUSIL.

KP starší dorost:
T. SVINY - Slavoj ČK 8:4 (2:0), branky HOFMANN 2x, TRAPEK, GABOR.
Zdeněk Šváb: "Opět naše klasika. I když v poli jsme soupeři víc než vyrovnaným týmem, kupíme v obranné fázi strašlivé chyby, které domácí dokázali potrestat. Budeme se muset do posledních dvou zápasů soustředit na defenzivu, možná i přeházet sestavu."
SESTAVA: VOTÝPKA (14.BÍLÝ) - ŠTĚPÁN, JEŠINA, PARÁČEK, ŠVEC - SEKYRA, TŮMA, STRAPEK, TRAPL - HOFMANN, LUKÁČ. Střídali: GABOR, ŠÁRA, HLADÍK.

OP muži:
KŘEMŽE - ČK B 1:3 (1:2)
Branky: ČERMÁK 3x. Rozhodčí: Voráček(laik)

Zdeněk Šváb: "Prvních pět minut bylo oťukáváním z obou stran, pak jsme převzali iniciativu. Byli jsme fotbalovější, ale ne šťastnější v zakončení. To nám domácí ukázali ve 20. minutě, kdy se z ojedinělého útoku ujali vedení.  Na vedoucí gól domácích jsme odpověděli do půle dvakrát, když se prosadil ČERMÁK.
V druhé půli jsme hráli útočný fotbal a dál zatápěli domácí obraně, ale opět zahazovali jednu tutovku za druhou, až jsem se obával, aby domácí z ojedinělého protiútoku nesrovnali skóre. V 65. minutě se opět prosadil "CAMPO" ČERMÁK a završil svůj hatrick. Dál jsme pokračovali ve svojí hře a domácím hodně znepříjemňovali sobotní odpoledne,bohužel opět bezgólově. Domácí mohli zápas zdramatizovat v 83. minutě, když neproměnili spornou penaltu, kterou KEJŠAR zneškodnil, a tak se zápas dohrál ve valčíkovém tempu.
Chtěl bych pogratulovat domácímu rozhodčímu (delegovaný se nedostavil) za super výkon, zvládl to jako ostřílený arbitr, nechal hráče hrát a zbytečně nezasahoval do zápasu.
Nejlepší hráči ČERMÁK,PLIŠKA,KEJŠAR."

Sestava:
KEJŠAR - SMOLÍK, SIROTKA, JEŠINA, DVOŘÁK - TRAPL, ŠVÁB ,LACH, PLIŠKA - ČERMÁK - KITZLER. Střídali: SEIFERT, ŠTĚPÁN, KRÁK.
Trenér ŠVÁB,vedoucí ŠÍMA,pomezní HLADÍK

OP muži:
Slavoj ČK B - Světlík 2:2 (2:1)
Branky: ŠIMÁŠEK, KITZLER
Zdeněk Šváb: "Zápas jsme začali dobře a soupeře zatlačili k jeho brance. Z toho tlaku jsme vstřelili jen jeden gól. Hosté se pomalu dostávali do zápasu, podařilo se jim vyrovnat. Do půle se nám povedlo vstřelit ještě jeden gól. Ve druhé polovině jsme přestali hrát nátlakový fotbal, který na soupeře platil, a hosté toho využili a srovnali podruhé.
Když neproměníme šest samostatných úniků a další šance do 70. minuty, máme problémy. Dochází fyzička a tím pádem i vyrábíme školácké chyby, které nás stojí body. Velmi dobře zahrál mladý stoper Paráček."
SESTAVA: KEJŠAR - LACKO, PARÁČEK, JEŠINA, ČABAJ - TRAPL, LACH, ČERMÁK, KITZLER - BABOUČEK, ŠIMÁŠEK. Střídali ŠVÁB a VEJSKRAB.
TRENÉR ŠVÁB, VEDOUCÍ ŠÍMA, POMEZNÍ SUCHÁNEK.

OP muži:
Dolní Dvořiště - Slavoj Český Krumlov B 2:2 (1:2)
Branky: Zeman 2 - Lach, Peťule
Zdeněk Šváb: "Před zápasem jsem od rána zase řešil sestavu. V 10 hodin bylo dvanáct lidí, v 11 devět lidí. Nakonec jsme odjeli v jedenácti, což beru jako úspěch. V termínu se nám kryla "Kájovská pouť", kde jsem cestou domů ze zápasu potkal jednoho spoluhráče. Kdyby byl tento hráč, mohl bych vystřídat sebe, protože jsem si natáhl lýtkový sval ve 30. minutě.
Do utkání jsme vstoupili vlažně a ve 3. minutě prohrávali. Pak se nám podařilo hru vyrovnat a být i lepším týmem a po zásluze jsme otočili vývoj zápasu. Do druhé půle na nás domácí vlítli a spalovali jednu šanci za druhou, ale z jedné dokázali srovnat. Domácí dál útočili, jejich šance vychytal Kejšar. Nakonec jsme mohli i vyhrát, Peťule v 90. minutě postupoval na stopera, udělal kliku, ale bohužel jeho slavný lob, který znají snad už všichni brankáři v zemích českých, nevyšel.!
Sumář:zápas jsme odmakali dozadu a dopředu byli nebezpeční. Jsem se zápasem spokojen."
SESTAVA: KEJŠAR - LACKO, SIROTKA, JEŠINA - ČERMÁK - SEIFERT, LACH, ŠVÁB, KITZLER - PEŤULE, VOTÝPKA.

Muži OP:
Slavoj ČK B - Zlatá Koruna 0:2 (0:1)
Zdeněk Šváb: "Ve vyrovnaném a bojovném utkání rozhodly maličkosti. Hosté se ujali vedení po stoperem odkopnutém balonu, který se po dvou odrazech od našich hráčů dostal k Rychtářovi. Ten postupoval sám na Kejšara a poslal Korunu do vedení. Dál se hrál bojovný zápas bez větších šancí. Po vyloučení Kráka jsme hráli v rozestavení 3-4-2 a postupem přešli na dva beky a tři útočníky. Tímto tlakem jsme si vytvořili i šance, ale hostující obrana byla proti. Na 2:0 hosté zvýšili v 88. minutě, když už jsme hráli totální vabank."