Proti Přídolí jen devět statečných a jeden zraněný v sestavě

Muži OP:
ČK  B  - PŘÍDOLÍ  0:0, rozhodčí Petroušek
Z. Šváb: "Opět jsme se potýkali se složením sestavy a do zápasu nastoupili jen s deseti hráči, když z různých mě nepochopitelných důvodů hráči, kteří hlásí v pátek, že na zápas dorazí, pak ani půl hodiny před zápasem neberou telefony, natož aby se chlapsky omluvili.
Devět statečných a jeden zraněný v útoku (pohmožděný sval) se prali s vedrem statečně. V první půli měli i pár šancí, které končily mimo tyče přídolské svatyně. Ve druhé půli nám docházel dech, ale zápas jsme odmakali a brali myslím zasloužený bod, protože nás podržel brankář Votýpka."

SESTAVA: VOTÝPKA - LACKO, JEŠINA, SIROTKA, BENDA - HERMANN, SMIDTMAYER, LACH, ŠVÁB - ŠIMÁŠEK. Trenér ŠVÁB, vedoucí ŠÍMA, klubový pomezní SUCHÁNEK.

Béčko dalo stěží dohromady jedenáct hráčů a dostalo trojku v Kájově!

OP muži:
Kájov - ČK B 3:0 (1:0), branky Čer, Haláček, Kolaj. Rozhodčí Petroušek.
Zdeněk Šváb: Domácí nás jasně přehráli a zcela zaslouženě si připsali tři body. Přesně se ukázaly naše nedostatky a to fyzička (zaplať Pánbůh za nové pravidlo opakovaného střídání, jinak jsme v jedenácti ani nedohráli) a nesehranost vinou špatné (žádné) tréninkové docházky. Nebýt hráčů ročníku 99, tak nás jelo na zápas sedm!
Sestava: Kejšar J. - Čabaj, Švec, Ješina. Benda - Musil, Strapek, Tůma, Kotlar - Šváb, Wagner. K opakovanému střídání byli připraveni Krupka, Seifert.

Přes dvě prohry Slavoj prokázal ve Frymburku perspektivu

Kombinovaný tým Slavoje se v sobotu zúčastnil turnaje ve Frymburku. Mužstvo odehrálo dva zápasy, které oba prohrálo. Celý turnaj odehrál tým převážně složený s dorostenců ročník 99 a hráčů béčka.

1.zápas: ČK kombi - Rudolfov 0:4 (0:2)
Proti přednímu týmu KP jsme i přes velkou snahu zcela zaslouženě prohráli vysokým rozdílem, soupeř nás až na několik výjimek nepustil do žádné šance.

2. zápas: ČK kombi - Frymburk 2:3 (1:1)
V souboji o 3. místo bylo znát že domácí tým hraje nižší soutěž než fotbalisté Rudolfova. Naši hráči předvedli kvalitní výkon a domácí hráče silně potrápili.
Domácí se ujali vedení po dorážce střely z trestného kopu. Naši mladíci odpověděli, když Tůma levačkou z 18 metrů nádhernou střelou o břevno vyrovnal.
Do 2. půle jsme nastoupili o devíti hráčích (Lacko zraněn a tři hráči museli plnit své pracovní povinnosti), ale i přesto se nám podařilo vstřelit branku - Strapek utěšenou ranou z 25 metrů vymetl pavučinu domácího brankáře. Domácí se vrhli do útoku a po jedné akci vyrovnali. Když už se zdálo,že zápas budou rozhodovat penalty, Frymburští po rohovém kopu dokázali zápas dokonale otočit.

Od kormidla: "Turnaj mělo odehrát béčko, ale vinou různých omluv a pracovních vytížeností odjelo na turnaj jen šest hráčů, a tak jsme lepili sestavu z mladíků, kteří začali přípravu s áčkem. I přes poslední místo v turnaji musím pochválit celý tým za předvedené výkony a hru. Ano, byly tam některé chyby, které bych tam rád neviděl, ale byly tam i pěkné fotbalové momenty. Celkově hodnotím turnaj kladně, byla vidět perspektiva fotbalu v ČK předvedenou hrou mladíků."

Sestava: Kejšar - Hermann, Lacko, Smolík, Seifert, Kitzler, Ješina, Sekyra, Hofmann, Tůma, Strapek, Švec, Fuciman, Šmídmajer.
Trenér: Z. ŠVÁB ml.
Vedoucí týmu: K. ŠÍMA

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918