Béčko již odmítlo remízy a přivezlo všechny tři body

Malonty - Slavoj Český Krumlov B 1:3 (1:2)
Krumlovská rezerva přerušila čtyři nepřetržité remízy a poprvé brala všechny tři body. Hned ve 2. minutě sice neproměnila Weinhardem penaltu, ale na konci první půlhodiny jž vedla 2:0. Slavojáci se však postupně začali přizpůsobovat domácím, kteří se uchylovali k nakopávaným míčům. Navíc je srazila inkasovaná branka. Druhý poločas neměl již téměř  nic společného s fotbalovostí. Nakopávaná převažovala a snad jediným světlým okamžikem byl třetí českokrumlovský gól po krásné spolupráci Litvana s Peťulem.

Branky Slavoje ČK B: 21. a 29. Pimpara, 68. Peťule.
Sestava Slavoje ČK B: Kejšar – Litvan, Zatloukal, Weinhard, Houska – Hermann, Poláček (40. Adamíček), Carda, Pimpara – Podskalský (80. Perník), Peťule.
Připravil: František Lippl ve spolupráci s Jarmilem Štichem

Odložené derby utkání Slavoj ČK B - Horní Planá zná nový termín

V neděli nesehrané utkání I. B třídy Slavoj Český Krumlov B - Horní Planá má podle zprávy STK nový termín. Tím je čtvrtek 25. září od 16.30 hodin.

Nedělní derby I. B třídy Slavoj B - H. Planá se nehraje!!!

Deštivé počasí zapřičinilo další odvolaný zápas. Nedělní odpolední derby utkání I. B třídy Slavoj Český Krumlov B - Horní Planá se nehraje. Náhradní termín stejně jako v případě již dříve odvolaných zápasů KP žáků budou stanoveny.

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918