I.B muzi:
Lhenice - Slavoj CK B 3 : 1 ( 1: 1 ) branku za hosty 27 min. Rytir
Sestava : Kejsar - Cabaj, Hrabik, Vnuk, Kopriva - Rytir, Lacko, Carda, Polacek - Prokop, Kitzler
ZK - Carda, CK - Cabaj

Po hrube chybe brankare Kejsara se domaci ujali vedeni hned v prvni minute zapasu. Jeste do konce prvniho polocasu se povedlo vyrovnat. I ve druhem polocase se darilo drzet s domacim tymem drzet krok, ale pak dostal Cabaj po druhe zlute karte cervenou a domaci toho vyuzili a v zaveru zapasu strhli vedeni na svou stranu.

Vedouci muzstva : Karel Sima

Benfika si ve Zlivi zastřílela

I.B muži:
SK Zliv - Slavoj ČK B 2:6 (2:2)
Branky ČK: 15. a 73. Carda, 38. Maurenc, 58. Vnuk, 82. Poláček, 86. Houska
Sestava: Kejšar - Čabaj, Houska, Vnuk, Lacko (62. Kitzler) - Hermann, Rozkošný, Poláček, Gábor (75. Seifert ) - Carda, Maurenc (85. Ješina)

Slavoj přijel do Zlivi doplněn třemi dorostenci navázat na předchozí dobré výsledky. Po vyrovnaném prvním poločase došlo ke změně v herním stylu a podařilo se soupeře dostat pod tlak. To se projevilo na změně skóre. Po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí Vondrka a domácí dohrávali o desíti. Vítězstvi Slavoje bylo zcela zasloužené.

Připravil Karel Šíma, vedoucí mužstva

Béčko potvrdilo s H. Planou bod z Frymburka

I.B muži:
Slavoj ČK B - Horní Planá 4:0 (1:0)
Branky: 7. Peťule, 56. Rytíř, 80. Žilenko, 90. Babouček
Sestava domácích: Kejšar - Čabaj, Houska, Carda, Štich (Gábor) - Rytíř, Špát, Žilenko, Bordač (Babouček) - Peťule, Štefan Beránek (Maurenc)

V okresním derby domácí Slavoj nepřipustil žádné překvapeni a už v 7. minutě domácí Peťule otevřel skóre - 1:0. Do konce prvního poločasu už bylo vidět ze strany domácích jen několik příležitosti ke skórování. Ale i hosté se pokoušeli o útočnou hru a vytvořili si několik slibných příležitosti.

Až druhy poločas přinesl zlepšeni výkonu domácích, což se projevilo i na změně stavu. Nejprve po obléhání branky hostí v 56. minutě zvýšil na 2:0 Rytíř a v 80. minutě dal Žilenko na 3:0. Na posledních deset minut nastoupil do útoku Babouček, který v 90. minutě uzavřel na konečných 4:0.

Připravil: vedoucí mužstva Karel Šíma