Slavoj posílá do boje další tři týmy

Další tři mužstva Slavoje se o tomto víkendu zapojí do nové mistrovské sezony. Kromě divizních mužů (hrají v neděli od 10:15 hodin v Roudném) zajíždí ve stejném termínu rezerva do Dřítně a dorostenecké týmy vyzvou na domácím hřišti v sobotu od 10 hodin Slavii České Budějovice.

Béčko mužů vstoupí do I. B třídy se záměrem vylepšit šesté místo. Do Dřítně, která ukončila minulý ročník na 2. pozici za postupujícím Větřním, se vrací již po 11 týdnech. Soupeři má co oplácet, protože tři kola před závěrem minulé sezony zde prohrálo 4:1 (1:1).

Starší a mladší dorostenci mají v krajském přeboru před sebou vysoce položenou laťku. Vždyť stále je v živé paměti zejména spanilá jízda starších dorostenců, kteří se stali vítězi této soutěže a krajskými přeborníky. Po tradičním přesunu hráčů v mládežnických kategoriích uvidíme, jak se mladíci ukáží tentokrát. Stejně jako béčku i jim držíme palce. Ať se daří!

Připravil: František Lippl

Fotogalerie - mistrovské oslavy dorostenců

phoca thumb l qsun8296
Úspěch dorostenců v uplynulé sezóně dokumentuje fotogalerie mistrovských oslav. Číst dál...

Ve čtvrtek 24.7. zasáhla Slavojáky smutná zpráva

zdenek kunaVe středu 23.7.2014 ve věku 67 let podlehl těžké nemoci Zdeněk Kuna, bývalý hráč a dlouholetý trenér FK Slavoj Český Krumlov. Zdena přišel v roce 1978 jako hráč z českobudějovické "Škodovky" posílit nový divizní kádr Slavoje. Po dvouletém hráčském působení ukončil kariéru z důvodu těžkého zranění kolena a dal se na trenérskou dráhu.

Pod jeho vedením FK Slavoj v 80. letech vybojoval vítězství v divizním ročníku 1981/1982 a postup do II. národní ligy, tehdy třetí nejvyšší fotbalové soutěže. Svou trenérskou kariéru v FK Slavoj ukončil v polovině 90. let minulého století a své bohaté zkušenosti šel předávat do svého rodného působiště ve "Čtyráku".

Zdena vychoval pro fotbal své dva syny Zdeňka a Davida a velice se podílel na jejich fotbalovém růstu. Jeho nekompromisní trenérský přístup se prolínal s kamarádským a velice čestným jednáním. V srdcích českokrumlovské fotbalové veřejnosti zůstane pan Zdeněk Kuna velkou ikonou všech Slavojáků. Čest jeho památce.

Poslední rozloučení se Zdeňkem Kunou se koná ve středu 30. července 2014 v 9,30 hod. v obřadní síni českobudějovického krematoria.

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918