Slavojácký program na tento týden

po 25.5.:
16,30 Slavoj ČK - Ottawa (Kanada), přátelské mezinárodní utkání starších žáků

út 26.5.:
9,00 Nábor - turnaj mateřských školek (v případě špatného počasí sportovní hala)

10,00 Břilice - Slavoj ČK, 24. kolo KP dorostu st. + ml., odj. bus 8,15
10,00 Větřní - Slavoj ČK B, 4. kolo OP st. žáci, nástavba o 5.-8. místo, odj. auta 8,45
14,30 Slavoj ČK B - Vyšší Brod, 20. kolo OP st. přípravek
17,00 Slavoj ČK B - Nemanice, 24.kolo I.B muži (změna hracího dne na sobotu po dohodě klubů)

ne 31.5.
10,00 Slavoj ČK - Prachatice, 24. kolo KP žáků st. + ml.
10,30 Karlovy Vary - Slavboj ČK, 28. kolo divize muži, odj. bus 6,00

Béčko prohrálo ve Zlivi, starší žáci porazili vedoucí tým soutěže

I.B muži:
Zliv - Slavoj ČK B 1:0 (1:0) (28. Kubeš)

Hosté byli po většinu utkání více na míči. Utkání rozhodla branka Kubeše, která brankáři nešťastně proklouzla na první tyči. V brance krumlovské rezervy se objevil dorostenec Jakub Smolík a i přes nešťastnou branku zachytal velmi dobře. Hosté si vytvořili 3 tutové brankové příležitosti (2 x Bordač, 1x Peťule), ale branku se jim vstřelit nepodařilo.
Sestava ČK B: Smolík - Z. Adamíček (70. Čabaj), K. Zatloukal, Kopřiva - Kitzler, Carda, Vávra, Poláček, Fatura - Bordač, Peťule. Trenér Jaromír Štich.

V dalším kole přivítá ČK B v neděli od 17h doma Nemanice.

KP st. žáci:
Meteor Tábor - Slavoj ČK 1:5 (1:3) (Friš 2, Šára z pen, Rakaš, Lukáč)
Hosté přijeli na neporažený vedoucí Meteor. Krumlov šel brzy do vedení, když se po faulu na Friše pískala penalta. Tu s přehledem proměnil kapitán Roman Šára, 0:1. Zpětná přihrávka Šáry našla Friše, který bombou k tyči zvýšil na 2:0. Trestný kop domácích z půlky tečoval hlavou Veřtát, 1:2. Hladík našel ve vápně Rakaše, který se uvolnil a zvýšil na poločasových 1:3. Ve druhém poločase padly ještě dvě branky. Průniková přihrávka Šugy našla Lukáče, který přesnou střelou k tyči dal na 1:4. Po narážečce s Lukáčem, postupoval sám Friš a chytrým obloučkem dal na konečných 1:5. Krumlov si tak překvapivě, ale zaslouženě odváží tři body.
Sestava ČK: Pražma - Duspiva, Matoulek, Radychovskyj, Hladík - Michálek, Šára, Lukáč, Šuga - Friš, Rakaš. Střídali Bouček, Moťka, Bereš a Fuchs. Trenér Jan Petřík

V dalším kole přivítá ČK v neděli od 10h doma Prachatice.

10,00 Slavoj ČK B - Chvalšiny, 5.kolo OP st. žáci, nadstavba o 5.-8. místo
11,00 Vltava - Slavoj ČK B, 19.kolo OP st. přípravky, hřiště Loučovice, odj. auta 9,30