PF 2015

slavoj pf 2015

Vicemistr světa vyrostl v mládežnických týmech Slavoje

doktori3Radovan VOJTÍŠEK čerpal před lety fotbalovou abecedu v českokrumlovském Slavoji. Nyní MUDr. Radovan Vojtíšek reprezentuje ČR ve výběru lékařů. Podílel se tak na zisku stříbrných medailí na nedávném Mistrovství světa v Brazílii. Gratulujeme!

V současnosti doktor Radovan Vojtíšek pracuje ve Fakultní nemocnici v Plzni, ale bydlel ve Větřní a na své fotbalové českokrumlovské začátky nezapomíná. Potvrzuje to i jeho otec obvodní lékař MUDr. Jaroslav Vojtíšek.

Na fotbalovém mistrovství světa lékařů v Brazílii nastupoval jako obránce v české reprezentaci, která ve skupině dokázala remizovat s předchozími mistry světa Němci 0:0, porazit Jižní Koreu 3:0 a USA 4:1. Ve vyřazovacích bojích reprezentační fotbaloví lékaři přešli přes Ukrajinu 2:1, v semifinále zdolali Venezuelu 1:0 a až ve finále podlehli domácí Brazílii 0:1.Zdroj: časopis Tempus Medicorum, foto: Tomáš Engel.

Připravil: František Lippl 

doktori2
doktori1

Nábor mladých fotbalistů do FK Slavoj ČK - v úterý 30.9. od 15:30

mesicnaboru zari2014 bannerFAČR a FK Slavoj ČK podporuje nábory mladých fotbalistů

V měsíci září 2014 (v Českém Krumlově 30. září od 15:30) proběhne po celé České republice další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové Národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.
Tato akce pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky ní se zaregistruje do členství FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek.

Stačí přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí v úterý 30. záři od 15:30 a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod.

Číst dál...

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918