Nábor mladých fotbalistů do FK Slavoj ČK - v úterý 30.9. od 15:30

mesicnaboru zari2014 bannerFAČR a FK Slavoj ČK podporuje nábory mladých fotbalistů

V měsíci září 2014 (v Českém Krumlově 30. září od 15:30) proběhne po celé České republice další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové Národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.
Tato akce pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky ní se zaregistruje do členství FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek.

Stačí přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí v úterý 30. záři od 15:30 a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod.

Číst dál...

Změny v programu béčka žáků a mladší přípravky

Změna v programu víkendových utkání:
OP starší žáci: Utkání FK Slavoj ČK - Zlatá Koruna se odehraje ve středu 24.9. od 15:00.
OP ml. přípravky: Utkání FK Slavoj ČK - Větřní a FK Slavoj ČK - Zlatá Koruna se odehraje ve středu 3.9. od 16:30, resp. 17:30 v ČK.

Slavoj posílá do boje další tři týmy

Další tři mužstva Slavoje se o tomto víkendu zapojí do nové mistrovské sezony. Kromě divizních mužů (hrají v neděli od 10:15 hodin v Roudném) zajíždí ve stejném termínu rezerva do Dřítně a dorostenecké týmy vyzvou na domácím hřišti v sobotu od 10 hodin Slavii České Budějovice.

Béčko mužů vstoupí do I. B třídy se záměrem vylepšit šesté místo. Do Dřítně, která ukončila minulý ročník na 2. pozici za postupujícím Větřním, se vrací již po 11 týdnech. Soupeři má co oplácet, protože tři kola před závěrem minulé sezony zde prohrálo 4:1 (1:1).

Starší a mladší dorostenci mají v krajském přeboru před sebou vysoce položenou laťku. Vždyť stále je v živé paměti zejména spanilá jízda starších dorostenců, kteří se stali vítězi této soutěže a krajskými přeborníky. Po tradičním přesunu hráčů v mládežnických kategoriích uvidíme, jak se mladíci ukáží tentokrát. Stejně jako béčku i jim držíme palce. Ať se daří!

Připravil: František Lippl

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918