Rozhovor: „Chci ukázat, že jsem svůj talent úplně nepromarnil!“

Rudolf repka a rudaWeinhard byl před lety považován za jeden z největších talentů českokrumlovského fotbalu. Když jako žák odešel do Dynama České Budějovice, asi nikdo netušil, že ho zanedlouho bude lanařit do svých řad pražská Slavia či italský Janov, později dokonce působil v mládežnických reprezentacích. Weinhardova kariéra však neměla hvězdného pokračování a po letech se vrátil zpátky do Slavoje. Dres domácího týmu obléká i v současnosti, i když si mezitím vyzkoušel také jedno zahraniční angažmá a stihl dosáhnout nejednoho úspěchu ve futsalu.

Číst dál...

Rozhovor: Na záchranu máme dost široký a kvalitní kádr!

jiri svobodaOstřílený trenér Jiří Svoboda už sice hostem rozhovoru fotbalového zpravodaje jednou byl, tehdy ale ještě v pozici kouče staršího dorostu Slavoje. Nyní jsme ho vyzpovídali jako nového kormidelníka divizního prvního týmu mužů.

Číst dál...

Rozhovor: Jubilant Vlastimil Hlásek vedl žáky 26 let

hlasek mensiŠedesáté narozeniny oslavil 18. února letošního roku bývalý trenér žáků Slavoje Český Krumlov Vlastimil Hlásek. Kdo jiný by tedy měl být hostem rozhovoru v úplně prvním čísle fotbalového zpravodaje roku 2012, než právě on? Je to člověk, který zasvětil českokrumlovské mládeži podstatou část svého života.

Číst dál...

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918