5.    Milevsko                8    5    0     3    22: 18    15
6.    J. Hradec               8    4    1     3    38: 19    14    1
7.    Slavia ČB/Borek     8    4    2     2    27: 19    14
8.    Lomnice/Veselí       8    4    2    2    15: 13     14
9.    Č.Krumlov            8    3    2    3    28: 20   13    2
10.  Junior St.               8    4     0    4    17: 12    12

FK Slavoj – FK Jindřichův Hradec  3:0 (2:0)
Branky: Persán 3x
Sestava: Dobrovodský - Smolík, Peroutka, Kotlar N., Čabaj, Rozkošný, Persán, Filip P., Vnuk, Mašek, Kotlár M.
Střídali:  Maxa, Harvan, Rafael, Adamíček.

Václav Domin: Hosté přivezli do Krumlova velice kvalitní tým poskládaný z bývalých ligových žáků. Hráli kombinační fotbal a při dobré hře domácích bylo na co koukat. V našem týmu měl velký den kapitán Persán, který do půle dvakrát udeřil a stav 2:0 dával naději na další tři body. Druhý poločas byl vyrovnanější a třetí brankou Persána jsme potvrdili dobrý výkon a tři body. Pochválit za dobrý výkon musíme také brankáře Dobrovodského.

Mladší dorost KP :
FK Slavoj – FK Jindřichův Hradec   3:0  (2:0)
Branky: Ješina, Filip P., Dvořák
Sestava: Sojka - Peroutka, Troják, Nymsa, Filip P., Rafael, Dvořák, Tůma, Harvan, Filip M., Zwiefelhofer.
Střídali: Ješina, Maxa V., Schmidtmayer, Křížek, Štěpán, Trapl.

Jan Peťule: Do utkání jsme opět vstoupili dobrým pohybem, kombinační hrou, která přinášela brankové příležitosti, avšak opět ne a ne trefit do černého. Nakonec bylo prokletí zlomeno a tři branky v síti hostů znamenaly první tři body a vylepšení skóre. Dobře zahráli Nymsa, Filip P., Filip M.