Výsledky turnaje ml. dorostenců v Kaplici

V sobotu 7. 12. se konal v Kaplici halový turnaj ml. dorostu. Vítězem se stal tým Č. Dvorů, který ve finále porazil Kaplici. Třetí skončilo Dynamo ČB U15, které až na penalty porazilo tým Č. Krumlova. Krumlov přišel o finále až posledním zápasem ve skupině, když podlehl týmu Loko 0:2.
Výsledky ČK ve skupině:
ČK - Dynamo U15 3:1 (Gabor 2, Harvan)
- Kaplice 0:0
- Větřní 3:1 (D. Adamíček, Gabor, Harvan - Ginzel)
- Č. Dvory 1:1 (N. Kotlár)
- Loko ČB 0:2

O třetí místo
ČK - Dynamo ČB 3:3 (Harvan 3), na penalty 3:4 (proměnili Gabor, Hošek, N. Kotlár, neproměnil Gabor)

Sestava ČK: Smolík - D. Adamíček, Hošek, Peroutka, Křížek - N. Kotlár, Gabor, Harvan, Schmitmajer. Trenér Jan Peťule.

Nejlepší brankář turnaje: Říha (Kaplice)
Nejlepší střelec turnaje: Kuna (Č. Dvory)
Nejlepší hráč turnaje: (Dynamo ČB)

Připravil: Jan Petřík

Dorostenci rozdílně - starší vyhráli, mladší prohráli

Starší:
FK Slavoj – LOKO Č 2:1 (1:0)
Branky: Kotlár M., Vnuk
Sestava: Dobrovodsk,ý Vošalík, Adamíček Zb., Houska, Kotlár N., Vnuk, Kotlar M., Čabaj, Rozkošný, Peroutka, Persán
Střídali: Kotlar N., Gabor, Hošek, Smolík, Říha
Trenér Václav Domin: V oboustranně průměrném zápase jsme měli v první půli větší vůli po brance a také vedli 1:0. Druhý poločas hosté srovnali, my jsme však strhli vítězství na svou stranu.

Mladší:
FK Slavoj – LOKO ČB 0:2 (0:1)
Sestava: Říha, Peroutka, Benda, Křížek, Rafael, Kotlár N., Gabor, Filip, Maxa, Zwiefelhofer, Nymsa
Střídali: Šimášek, Seifert, Adamíček D., Hošek, Schmidtmayer, Smolík
Jan Peťule: První poločas s dobrým soupeřem chlapci prohráli 0:1 z důvodu špatné koncovky a pohybu na hřišti. Druhý poločas odehráli hosté takticky a nakonec v závěru výhru potvrdili druhou brankou a zaslouženě vezou body.

Připravil: Jiří Černý st.

Dorostenci vybojovali pět bodů

KP starší dorost:
FK Slavoj ČK – Čtyři Dvory 3:0 (2:0)
Branky: Kotlár M. 2x, Persán
Sestava: Dobrovodský, Hošek, Adamíček Zb., Houska, Kotlár N , Adamíček D., Kotlar M., Čabaj, Rozkošný, Peroutka, Persán
Střídali: Gabor, Rafael, Maxa, Říha

Trenér Václav Domin: V oboustranně průměrném zápase jsme měli v první půli větší vůli po brance a také vedl 2:0. Druhý poločas nepřinesl nic nového a tak jsme po třetí brance zápas dovedli k dalším třem bodům do tabulky.

KP mladší dorost:
FK Slavoj ČK – Čtyři Dvory 2:2 (0:2) PK 6:5
Branky: Gabor, Rafael
Sestava: Říha, Peroutka, Krupka, Křížek, Rafael, Kotlár N., Gabor, Filip, Maxa, Zwiefelhofer, Nymsa,
Střídali: Šimášek, Ješina, Maroušek, Benda, Adamíček D., Hošek, Schmidtmayer

Trenér Jan Peťule: První poločas s dobrým soupeřem chlapci prohráli 0:2 z důvodu špatné koncovky a pohybu na hřišti. Poločasová domluva trenérů hodně pomohla a bylo vidět zlepšení a srovnání skóre, a tak jsme opět získali dva body za vítězství na penalty 6:5. Nedal Schmidtmaier, dali Rafael, Kotlar N., Gabor, Adamíček D., Šimášek, Hošek.