FK Slavoj – FK Kaplice 1:1 (1:1), PK 2:4
Branka ČK: Smolík
Sestava: Votýpka, Smolík, Hošek, Zwiefelhofer, Filip P., Kotlar N., Sivák R., Benda, Musil, Tůma, Krák.
Střídali: Trapl, Gábor P., Štěpán, Ješina, Gábor D., Schmidtmayer.

Trenér Václav Domin: V tomto zápase kjsme totálně zklamali svým výkonem. Starší kluci, kteří by měli mužstvo táhnout, hrají hluboko pod své možnosti, a tak v týdnu budeme tento problém řešit. Zápas nakonec skončil remízou a tradičně penalty neumíme. Dobře zahráli pouze Votýpka a Kotlar N.

KP mladší dorost:
FK Slavoj – FK Kaplice 10:1 (6:1)
Branky ČK: Trapl 2x, Filip P. 2x, Gábor David 2x, Harvan, Dvořák, Šára, Tůma
Sestava: Votýpka, Harvan, Štěpán, Trapl, Filip P., Dvořák, Paráček, Šára, Tůma, Gábor D., Ješina,
Střídali: Hladík, Friš, Lukáč, Szoke, Indra.

Trenér Jiří Černý: Od začátku jsme ovládli hřiště a slabého soupeře přestříleli do půle 6:1. Hosté dohráli zápas v pohodě, ale desetibrankovému přídělu neunikli. Z našeho celku je možno pochválit Filipa P., brankáře Votýpku, v obraně Paráčka. Teprve další zápas ukáže, zda zlepšení přichází se školním rokem.

Připravil: Jiří Černý st.

Na Lokotce částečně úspěšní jen starší dorostenci

FK Loko ČB – FK Slavoj ČK 0:0, PK 2:3
Střídali: Trapl, Gábor P., Štěpán, Ješina, Gábor D., Schmidtmayer,

Trenér Václav Domin: V zápase dvou vyrovnaných soupeřů jsme byli první půli mírně lepší, ovšem bez brankového efektu. Do druhé půle přišli domácí aktivněji a novic v brance Slavoje M. Votýpka mužstvo podržel, a tak se kopaly penalty. V těch slavojáci zvítězili 3:2. Obraz hry odpovídá tréninkové morálce a bez tréninku nemůžou být výsledky lepší.

FK Loko ČB – FK Slavoj ČK 5:0 (4:0)
Sestava: Indra, Harvan, Štěpán, Trapl, Filip P., Dvořák, Paráček, Šára, Tůma, Gábor D., Ješina,
Střídal: Hladík

Trenér Jiří Černý: Kluci velice špatně vstoupili do zápasu a do půle inkasovali čtyřikrát. Po poločasové domluvě se hra vyrovnala a postupně jsme se dostali minimálně do šesti  tutových šancí, ale ty na rozdíl od domácích nedali, a taknás debakl v podobě konečného výsledku 0:5 neminul. Kluci začněte chodit na utkání a hlavně na tréninky!

Starší i mladší dorostenci zvítězili v prvním soutěžním utkání nové sezóny

FK Slavoj ČK – FK Břilice 2:1 (1:0)
Branky ČK: Filip P, Harvan
Sestava: Smolík, Hošek, Gregor, Harvan, Zwiefelhofer, Filip P., Kotlar N., Sivák R., Benda, Musil, Tůma
Střídali: Trapl, Gábor P., Štěpán,
Trenér Václav Domin: Jako každý rok je první zápas sezony velkou neznámou. Měli jsme po celý zápas převahu, kterou jsme však mizernou koncovkou vyjádřili pouze dvakrát. Ostatní vyložené brankové příležitosti jsme trestuhodně zahodil. Pochválit za výkon v brance musím Smolíka, který zachránil dvakrát tutové šance hostí. Už aby začala škola a kluci se budou opět věnovat škole a fotbalu a začnou snad i trénovat.

FK Slavoj ČK – FK Břilice 4:1 (1:1)
Branky ČK: Gregor, Filip P., Tůma, Fuciman
Sestava: Harvan, Štěpán, Trapl, Filip P., Dvořák, Paráček, Fuciman, Šára, Tůma, Friš, Gregor
Trenér Jiří Černý: Kluci od začátku zápasu přitlačili soupeře na jeho půlku a zahazovali jednu šanci za druhou, a tak poločas byl překvapivě 1:1. Druhou půli jsme zlepšili, avšak opět zahodili několik tutovek. Pochválit za výkon v brance musím Harvana a v poli všechny, kteří odmakali zápas ve starším dorostu. Dobře se uvedli mladíci Šára s Paráčkem.