FK Strakonice – FK Slavoj 5:0 (2:0)
Sestava:
Smolík, Hošek, Tůma, Čabaj, Rafael, Rozkošný, Filip P., Vnuk, Kotlar N., Mašek, Persán
Střídali: Ješina, Trapl, Dvořák, Gábor D, Maxa O. , Strapek

Trenér Václav Domin: Už v domácím zápase proti Prachaticím vázla koncovka a zlepšení nenastalo ani ve Strakonicích. Přes neustálou převahu v zápase, nás domácí trestali v koncovce, ještě v půli jsme doufali, že střelecká nemohoucnost odejde a v zápase dojdeme k bodům. Bohužel domácí nás trestali z brejků až na konečných 5:0.

KP mladší dorost:
FK Strakonice – FK Slavoj 0:4 (0:3)
Branky: Harvan, Filip P.3x

Sestava:
Ješina, Strapek, Křížek, Štěpán, Tůma, Filip P, Filip M., Gábor D., Trapl, Dvořák, Rafael,
Střídali: Maxa V, Schmidtmayer, Harvan

Trenér Václav Domin: Kluci podali velmi dobrý výkon a potěšili svého trenéra, který vypomáhal B týmu. Od začátku měli hru pod kontrolou a střelecky se prosadil Patrik Filip. Dobře zachytal brankář Ješina a pochválit lze i ostatní.

Připravil: Jiří Černý st.

Dorostenci přivezli z Hradce všechny body

FK Jindřichův Hradec – FK Slavoj 1:2 (1:0)

Branky ČK: Hošek, Rozkošný
Sestava:
Smolík, Hošek, Tůma, Čabaj, Gábor D., Rozkošný, Filip P., Vnuk, Kotlar N., Maxa O. , Bednář
Střídali: Ješina, Trapl, Štěpán, Filip M., Křížek.
Trenér Václav Domin: Nastoupili jsme proti silnému celku domácích bez pěti hráčů základní sestavy. Začátek zápasu vyzněl pro nás, za dvacet minut jsme mohli vést 3:0. Pak domácí tým svou výškovou převahou hru vyrovnal a do půle vedl 1:0. Druhý poločas byl ze začátku vyrovnaný, pak jsme však přidali a zatlačili domácí na půlku a vyrovnali na 1:1. Dobrá hra pokračovala a zahozené šance by nás mohly mrzet. Nakonec jsme však udeřili zkušeným Rozkošným pěknou střelou na 1:2 a do konce zápasu hru kontrolovali. Pochvalu za výkon zaslouží celý kolektiv, který na malé umělce v boji o každý metr dokázal domácí přehrát.

FK Jindřichův Hradec – FK Slavoj 3:7 (2:2)

Branky ČK: Gábor 3x, Filip P., Štěpán, Tůma, Trapl
Sestava:
Ješina, Maxa, Křížek, Štěpán, Tůma, Filip P., Filip M., Gábor D., Trapl, Dvořák.
Trenér Jan Peťule: Nastoupili jsme do zápasu pouze o deseti. Na naší hře to však nebylo znát a na malém hřišti jsme brzy vedli 0:2. Pak do půle domácí vyrovnali na 2:2. Druhá půlka ze začátku vypadala, jako bychom začali odcházet fyzicky a domácí vedli 3:2. Pak však nastartoval Tůma kanonádu a během chvíle jsme soupeře dorazili brankami až na konečných 3:7. Pochválit musím celé mužstvo za zodpovědný výkon v oslabení a vyzdvihnout střelecký den našeho náčelníka Davida Gábora.

Mladší dorost zvládl personální pouštění žilou na jedničku

Velmi dobré čtvrté místo v KP patří po podzimu mladším dorostencům Slavoje. Přitom tato kategorie patřila v létě k těm mládežnickým týmům Slavoje, které prošly velmi znatelnou obměnou kádru. Mnozí kluci přešli do staršího dorostu a hned 12 borců narukovalo od žáků. A jak připomíná trenér Jan Peťule, prvním krokem bylo sestavit a stabilizovat kádr týmu po těchto letních věkových změnách v mládežnických kategoriích. "Ze starších žáků k nám přešlo 12 hráčů plus dva další hosté na střídavý start. Myslím si, že se nám záměr podařil. Je pravda, že první dvě kola mistrovských zápasů jsme prohráli, když jsme dostali po pěti brankách, ale postupně šly výsledky i herní projev nahoru," kvituje  Jan Peťule.

V přípravě na jarní pokračování sezony počítají mimo jiné s přátelskými zápasy s týmy mladších dorostenců z klubů v regionu. "Přesuny v kádru nepředpokládáme, i když je třeba připomenout, že by se nám velmi hodil gólman, protože pouze jeden je na krajský přebor málo. Chci kluky pochválit, že po dvou nadílkách v počátku podzimu se velmi zlepšili, herní projev byl na úrovni a dá se říct, že nás ani jeden soupeř nepřehrával. Poděkování patří také všem, kteří nám jakkoli pomáhají," zdůrazňuje Jan Peťule.