Sestava: Votýpka, Ješina, Štěpán , Trapl, Gábor, Paráček, Lukáč, Šára, Dvořák, Hladík, Filip P.

Starší dorost jasně přehrál Prachatice, mladší své utkání nedohráli

FK Slavoj – Prachatice 5:0 (2:0)
Branky: Lukáč 2x, Tůma, Paráček, Ješina
Sestava: Votýpka, Paráček, Štěpán, Ješina, Kotlar N., Tůma, Trapl, Smolík, ,Hošek , Krák, Lukáč.
Střídali: Seifert, Šára, Gábor, Hladík
Hosté přijeli jen s 10 hráči a tak to bylo jednoznačné. Hosté pouze bránili a bylo těžké zhuštěnou obranou projít. Nakonec výsledek 5:0 a tři body.

Mladší dorostenci

FK Slavoj – Prachatice 5:1 (5:1) NEDOHRÁNO !
Branky – Tůma 2x, Votýpka 2x, Gábor
Sestava: Ješina, Votýpka, Tůma, Štěpán , Trapl, Gábor, Paráček, Lukáč, Šára, Harvan, , Hladík,
Střídali: Červeňák, Kordík, Radychovskyj
Hosté nastoupili pouze s osmi hráči. Po celý první poločas se hrálo na jednu branku, kdy domácí se trefili 5x a hosté z brejku korigovali na 1:5. Do druhého poločasu hosté již nenastoupili pro zranění a nízký počet hráčů.

Dorostenci přivezli z Kaplice pět bodů

Starší dorostenci:
FK Kaplice – FK Slavoj 2:2 (0:1) PK 7:8
Branky: Lukáč 2x
Sestava: Votýpka, Paráček, Dvořák, Filip P., Kotlar N., Tůma, Trapl, Smolík, Schmidtmayer, Krák, Lukáč.
Střídali: Ješina, Štěpán, Seifert, Šára,

Úvodní zápas přinesl dost nepřesností a hráči se postupně seznamovali s travnatým povrchem, kde byli poprvé v tomto roce. Hra byla vcelku vyrovnaná a Slavoj byl přeci o jednu branku lepší. Když Slavoj přidal v druhém poločase druhou branku, tak to domácí nakoplo a podařilo se jim zápas vyrovnat. Na penalty Slavoj vyhrál až v jedenácté serii. Zde podržel brankář Votýpka, který čtyři penalty chytil a jednu proměnil. Jinak kluci nastoupili bez několika starších hráčů a tak mladíci se chopili šance.

Mladší dorostenci:
FK Kaplice – FK Slavoj 2:4 (0:3)
Branky – Lukáč 2x, Trapl, Tůma
Sestava: Votýpka, Tůma, Štěpán , Trapl, Fiip P., Paráček, Lukáč, Šára, Dvořák, Ješina, Hladík,

Hosté šli do zápasu s devíti hráči ze základu starších dorostenců. Od první minuty domácím toho moc nedovolili a v půli vedli 3:0. Druhý poločas již docházel dech, přesto zápas vyhráli a odvezli důležité body. Doufáme, že ostatní kluci, co nepřišli, začnou chodit.