Staršímu dorostu se nedařilo vůbec nic

KP starší dorost:
Slavoj ČK - VODŃANY 0:2 (0:0)
Zdeněk Šváb: "Velmi špatný výkon celého týmu. Nedařilo se nic, přihrávka, zpracování, pohyb a hlavně zakončení. Naše hra připomínala výkon Sparty v derby, my bychom v neděli gól asi nevstřelili."
Sestava: VOTÝPKA - ŠTĚPÁN, JEŠINA, ŠVEC, PARÁČEK - SEKYRA, TRAPL,TŮMA, GÁBOR. HOFMANN,LUKÁČ. Střídali: OPELKA, ŠÁRA, BÍLÝ, ŠTROP, HLADÍK
TRÉNÉR a VEDOUCÍ ŠVÁB ZDENĚK.

Starší dorost reprezentovali jen tři borci

ROUDNÉ - Český Krumlov 3:0 (2:0)
Zdeněk Šváb: Do zápasu zasáhli jen tři starší dorostenci, protože se zápas kryl  utkáním "áčka" v Praze a z důvodunemocí dalších hráčů kádru.
V první půli nás domácí hráči jasně přehráli a zaslouženě vstřelili dvě branky. Po přeskupení vlastních řad jsme už byli domácím vyrovnaným soupeřem a odvedli poctivý výkon, ale jezdit "po zadku" 45 minut je málo.
Hodnocení:Začátek jsme absolutně prospali, po přeskupení se výkon zvedl. Kdyby Trapl proměnil svou šanci, mohli jsme zápas zdramatizovat. Bohužel nedal, a tak nás domácí potrestali potřetí.
Sestava: BÍLÝ - ŠTĚPÁN, JEŠINA, PARÁČEK, HLADÍK - ŠTROP, MAŠEK, ŠÁRA, TRAPL - ŠUGA, MATOULEK. Dále zasáhli do hry PRAŽMA, DUSPIVA, OPELKA.

Tůma to vzal na sebe, byl u všeho

Starší dorost KP:
Český Krumlov - Milevsko 4:3 (2:0), branky TŮMA 3x, vlastní
Zdeněk Šváb: "V zápase jsme se dlouho nemohli prosadit proti dobře hrajícímu soupeři. Až to na sebe vzal Tůma a dvakrát se do poločasu prosadil. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně a zápas třetím gólem rozhodnout. Bohužel Hofmann neproměnil šanci a platilo klasické nedáš dostaneš a z protiútoku jsme inkasovali. Za chvilku Tůma centrem od lajny zaskočil hostující obranu, která si srazila míč do brány. Po další neproměněné  tutovce Hofmanna hosté opět dokázali snížit. Ale proti dramatu byl Tůma, který završil hatrick a zvýšil na 4:2. Zápas jak na houpačce pokračoval a hosté opět snížili v 85. minutě na rozdíl jediné branky. Do konce zápasu se už nic nestalo, proto jsme si připsali tři body do tabulky."

Sestava: BÍLÝ - ŠTĚPÁN, ŠVEC, PEROUTKA, PARÁČEK - SEKYRA, JEŠINA, TRAPL - TŮMA - HOFMANN, LUKÁČ.
Střídali: ŠÁRA, ŠUGA, HLADÍK