Starší dorost vyhrál v Prachaticích

KP starší dorost:
Prachatice - Slavoj ČK 1:2 (0:2), branky ČK: Hofmann 2x. Rozhodčí Šafránek P.
Trenér Z. Šváb: "Do zápasu se nám podařilo vstoupit aktivně a celý první poločas diktovali tempo utkání. Do šaten se šlo s dvougólovým vedením zásluhou Hofmanna, který dvakrát trefil zařízení.
Druhá polovina začala opět naším klasickým uspokojením. Domácí toho využili ke snížení, ovšem od tohoto okamžiku se přeplo na vyšší stupeň a zápas jsme s přehledem dohráli. Mrzí mě jen spousta neproměněných šancí. Celkově jsem spokojen s předvedeným, myslím, že kvalitním dorosteneckým výkonem."

Sestava: VOTÝPKA - ŠTĚPÁN (15. PARÁČEK), ŠVEC, JEŠINA, SEKYRA - ŠÁRA (80. ŠUGA), SCHMIDTMAYER, STRAPEK, TRAPL - TŮMA, HOFMANN (připraven ještě DUSPIVA).

KP mladší dorost:
Prachatice - Slavoj ČK 7:0 (5:0)

Dorost Slavoje chce zapracovat na druhých poločasech

Dorost Slavoje zvládl obě utkání na turnaji v Přídolí.
1. zápas:
FK SLAVOJ - PŘÍDOLÍ 3:3 (2:0) penalty 5:4
Utkání začalo naší převahou a zaslouženě jsme do půle vedli o dva góly,když se dvakrát prosadil Hofmann. Po prostřídání osmi hráčů o poločase nás domácí začali přehrávat dlouhými nakopávanými balony za obranu a zcela zaslouženě vyrovnali. Osm minut před koncem se ješte prosadil střelou za vápnem Tůma, ale domácím se podařilo podruhé vyrovnat a to z penalty na konečných 3:3. O vítězi utkání proto rozhodli penalty, ve kterých jsme byly šťastnější.
Od kormidla: Do poločasu jsme dominovali, po prostřídaní kluci nechytili bohužel nastavené tempo a zcela vypadli ze hry.

2. zápas
FK SLAVOJ - VČELNÁ  3:1 (3:0)
Ve druhém zápase jsme opět začali náporem, hráli s chutí a převedli několik pěkných akcí. Když se brankově prosadili postupně Hofmann, Gabor a Švec šlo se do kabin s luxusním náskokem. Druhá půle začala opět po velkém prostřídání naším mátožným výkonem, ale už jsme soupeři nedovolili tolik jako v prvním utkání a zápas v pohodě dohráli.
Od kormidla: Zápas opakovaně ukázal, že po vynikající a kvalitní první půli se uspokojíme výsledkem a nedokážeme soupeře dorazit. Celkově chci pochválit oba gólmany a s chutí hrajícího Hofmanna.

Sestava: BÍLÝ,VOTÝPKA - PARÁČEK, DVOŘÁK, ŠTĚPÁN, SEKYRA, ŠVEC, SOUKUP, JEŠINA, ŠUGA - STRAPEK,TRAPL, HLADÍK,TŮMA, ŠÁRA, SMIDTMAYER - HOFMANN,GABOR,PRAŽMA,TRAN. Trenér Z. ŠVÁB

Připravil: Z. Šváb