Starší a mladší dorost zahájí přípravu na novou sezonu 23.7.2015, sraz v 16.30 hod.

Hráčský kádr:
Kotlar N., Smolík, Hošek, Maxa O, Maxa V., Rafael, Túma, Filip M., Zwiefelhofer, Křížek, Gábor D., Harvan, Dvořák, Strapek, Trapl, Schmidtmayer, Štěpán, Ješina, Fuciman, Štrop, Matoulek, Lukáč, Indra, Paráček, Friš, Rakaš, Votýpka, Šuga, Šára, Adamíček, Musil, Ferenc, Maroušek, Troják, Benda, Peroutka, Hladík, Eseihammer, Hrstka, Jedlička, Janů, Gábor I., Sojka.

Připravil: Jiří Černý st.

Dorost přivezl ze Strakonic jen 3 body

KP starší dorost:
FK Strakonice – FK Slavoj 5:0 (2:0)
Sestava:
Smolík, Hošek, Tůma, Čabaj, Rafael, Rozkošný, Filip P., Vnuk, Kotlar N., Mašek, Persán
Střídali: Ješina, Trapl, Dvořák, Gábor D, Maxa O. , Strapek

Trenér Václav Domin: Už v domácím zápase proti Prachaticím vázla koncovka a zlepšení nenastalo ani ve Strakonicích. Přes neustálou převahu v zápase, nás domácí trestali v koncovce, ještě v půli jsme doufali, že střelecká nemohoucnost odejde a v zápase dojdeme k bodům. Bohužel domácí nás trestali z brejků až na konečných 5:0.

KP mladší dorost:
FK Strakonice – FK Slavoj 0:4 (0:3)
Branky: Harvan, Filip P.3x

Sestava:
Ješina, Strapek, Křížek, Štěpán, Tůma, Filip P, Filip M., Gábor D., Trapl, Dvořák, Rafael,
Střídali: Maxa V, Schmidtmayer, Harvan

Trenér Václav Domin: Kluci podali velmi dobrý výkon a potěšili svého trenéra, který vypomáhal B týmu. Od začátku měli hru pod kontrolou a střelecky se prosadil Patrik Filip. Dobře zachytal brankář Ješina a pochválit lze i ostatní.

Připravil: Jiří Černý st.

Dorostenci přivezli z Hradce všechny body

KP starší dorost:
FK Jindřichův Hradec – FK Slavoj 1:2 (1:0)

Branky ČK: Hošek, Rozkošný
Sestava:
Smolík, Hošek, Tůma, Čabaj, Gábor D., Rozkošný, Filip P., Vnuk, Kotlar N., Maxa O. , Bednář
Střídali: Ješina, Trapl, Štěpán, Filip M., Křížek.
Trenér Václav Domin: Nastoupili jsme proti silnému celku domácích bez pěti hráčů základní sestavy. Začátek zápasu vyzněl pro nás, za dvacet minut jsme mohli vést 3:0. Pak domácí tým svou výškovou převahou hru vyrovnal a do půle vedl 1:0. Druhý poločas byl ze začátku vyrovnaný, pak jsme však přidali a zatlačili domácí na půlku a vyrovnali na 1:1. Dobrá hra pokračovala a zahozené šance by nás mohly mrzet. Nakonec jsme však udeřili zkušeným Rozkošným pěknou střelou na 1:2 a do konce zápasu hru kontrolovali. Pochvalu za výkon zaslouží celý kolektiv, který na malé umělce v boji o každý metr dokázal domácí přehrát.

KP mladší dorost:
FK Jindřichův Hradec – FK Slavoj 3:7 (2:2)

Branky ČK: Gábor 3x, Filip P., Štěpán, Tůma, Trapl
Sestava:
Ješina, Maxa, Křížek, Štěpán, Tůma, Filip P., Filip M., Gábor D., Trapl, Dvořák.
Trenér Jan Peťule: Nastoupili jsme do zápasu pouze o deseti. Na naší hře to však nebylo znát a na malém hřišti jsme brzy vedli 0:2. Pak do půle domácí vyrovnali na 2:2. Druhá půlka ze začátku vypadala, jako bychom začali odcházet fyzicky a domácí vedli 3:2. Pak však nastartoval Tůma kanonádu a během chvíle jsme soupeře dorazili brankami až na konečných 3:7. Pochválit musím celé mužstvo za zodpovědný výkon v oslabení a vyzdvihnout střelecký den našeho náčelníka Davida Gábora.

Připravil: Jiří Černý st.

Kontakt

FK Slavoj Český Krumlov o. s.
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300
IČO:15789918