Jako tradičně se hrálo na 2 hřištích souběžně a výsledky se sčítaly. Sestava:
A: Jelínek, Matějček, Schupler, Baláž, Tomáš, Kuzdas, Charvát
B: Páráček, Galko, Václavík, Vařil, Válek, Fousek, Kubát, Jirout

Slavoj Č. Krumlov – Jindřichův Hradec 14:5 (11:3 + 3:2)

A tým sehrál solidní zápas. Hrál sice se slabším týmem soupeře, ale svým výkonem všichni potěšili. Hned brzy po rozehrání se kluci ujali vedení a celý zápas měli pod kontrolou. Nejvíce se zápas povedl Víťovi Schuplerovi, který vybojoval plno míčů a založil několik velmi pěkných akcí.
Branky dali: Charvát 7x, Schupler 2x, Matějček 1x, Kuzdas 1x
B tým: první utkání jsme nezačali vůbec dobře. Soupeř nám dělal velké problémy svým důrazem a díky tomu se dostal do vedení. Pak jsme i my přidali na důrazu a hra se vyrovnala. Poločas skončil remízou 1:1. Ve druhém poločase jsme už měli více ze hry, jen kvůli naší špatné koncovce jsme vyhrali jen o jeden gól 3:2. Velimi dobry zápas odehrál Dan Jirout.
Branky dali: Fousek 1x, Galko 2x

Slavoj Č. Krumlov – Trhové Sviny 28:3 (17:3 + 11:0)
A tým: Tentokrát byl výkon o dost horší než v prvním zápase. V první půli jsme nehráli kolektivně, druhá - po domluvě - již byla lepší. Když kluci zjistí, že je soupeř slabší, přestanou plnit pokyny a každý chce dát gól sám. Hra je pak jeden velký chaos.
Branky dali: Charvát 7x, Schupler 2x, Kuzdas 2x, Matějček 2x, Baláž 2x, Tomáš 2x.
B tým: druhé utkání se mi hodnotí těžko a pro mne bylo spíše zklamáním - i přes jasnou výhru 11:0. Nejde o výsledek, ale o předvedenou hru. Hráli jsme málo kombinačně a naše zakončování bylo „HOOODNĚ“ žalostné. V těchto zápasech musíme ukázat větší dominanci a na to určitě máme!!!
Branky dali: Fousek 4x, Galko 5x, Vařil 1x, Válek 1x

Připravil: Michal Kotlár

Minisoustředění přípravek v Hořicích na Šumavě

pripravka soustredeni 2014Od 12. do 14. dubna se hráči mladší přípravky r. 2005 a 2006 zúčastnili soustředění v Hořicích na Šumavě. Informace a foto z tohoto soustředění ZDE.

Mladší přípravka dvakrát vyhrála

Mladší přípravka 26.4. - Zlatá Koruna
Sestava: Matyáš Páráček, Petr Galko, Jiří Václavík Jiří, Ladislav Charvát, Filip Vařil, Vojta Válek, Zbyněk Fousek, Matěj Matějček, Václav Kubát.

Slavoj Č. Krumlov – Zlatá Koruna 6:0
Soupeř nás svým výkonem překvapil a rozhodně zaskočil. Byl bojovný a dokud měl sílu, tak nás určitě potrápil. Dlouho jsme se nemohli prosadit. Až Charvát v 10. minutě svým důrazem zařídil vedení 1:0. Na 2:0 dal Galko, který si míč sám vybojoval a poté prostřelil gólmana soupeře. Třetí branku dal opět Charvát, ale velkou zásluhu na ní má Vařil, který předvedl nádhernou kličku a uvolnil do vyložené šance právě Láďu. Čtvrtou branku přidal Václavík po rohu rozehraném nakrátko a dorážce z blízka. Na 5:0 upravil Galko, když mu předložil gólovou přihrávku Fousek a Péťa vymetl šibenici. Šestá branka byla již exhibiční, když od vlastní branky po čtyřech dotecích hráčů Válek-Matějček-Vařil zakončoval Charvát.

Slavoj Č. Krumlov – Holubov 20:0
Dvouciferný výsledek, ale hra zejména v prvním poločase nebyla dobrá. Kluci dost sólovali, hráli na malém prostoru a neroztahovali hru. Po přestávce to již bylo lepší. O branky se postarali: 6x Charvát, 5x Vařil, 3x Fousek, 1x Kubát, 2x Matějček, 2x Galko, 1x Václavík.

Připravil: Josef Baláž