Slavoj ČK 07 - Sokol Křemže 07 4:2, Mrkáček J. 3x, Jílek J. 1x
Slavoj ČK 07 - Slavoj ČK 08 4:2, Mrkáček J. 2x, Krajíc M. 1x., Kubický J. 1x
Slavoj ČK 07 - Tatran Prachatice 07 1:4, Maurer 1x

Poslední klání halové ligy ČK 07 se koná 28.2.2016.

Připravil: trenér J. Kubický

Mladší přípravka r. 2007 postoupila do finále Okresního halového turnaje na SKP Č.Budějovice

skp r2007-20160123V sobotu 23.1. proběhly poslední zápasy základní části silně obsazeného halového turnaje v nafukovací hale SKP ČB.
Tým malých Slavojáků si připsal dvě výhry, jednu prohru a zaslouženě postoupil ze třetího místa do finálové skupiny.
Termíny turnajů nadstavbové části jsou soboty 13.2.2016 a 19.3.2016.

Sestava: Mrkáček, Jílek, Vondruška, Krajíc, Kubický, Poschel, Kolonicz, Kotlár

Výsledky:
1.zápas: TJ Sokol Kamenný Újezd - Slavoj ČK 1:11, Mrkáček 5x, Krajíc 4x, Kubický, Poschel
2.zápas: Slavoj ČK - SKP ČB 2:3, Krajíc 2x
3.zápas: Slavoj ČK - FA Meteor Tábor 5:0, Mrkáček 3x, Krajíc, Jílek

Mladší přípravka jednou prohrála a jednou zvítězila

KP ml. přípravky:
SKP Č.Budějovice- Slavoj Č.Krumlov 4-3

Branky-Kůs,Beránek,Shrbený
Na našich nejmladších byla v prvním poločase vidět nevolnost z cesty do Prachatic.První poločas byl už klasicky to nejhorší co jsme za celý den viděli.Pochválit se dá jen bojovnost Filipa Kopřivy.
Po důrazné domluvě v poločase jsme konečně začali makat a prohraný zápas jsme skoro vyrovnali.Škoda.

Prachatice-Slavoj Č.Krumlov 2-5
Branky-Kůs 3,Pilař,Maxa
Druhý zápas se nám povedl a byla radost se dívat na krásné akce.Po vyrovnané první půli a několika neproměněných šancí (Kopřiva,Kůs)nám to tam konečně začalo padat a zaslouženě jsme zvítězili.Parádní atmosféra a dobrý výkon všech hráčů.

Sestava: Niedl,Vejskrab,Maxa,Pilař,Kůs,Beránek,Shrbený,Kopřiva,Tobiáš
Trenéři: Vejskrab,Maxa,Kůs,Rehberger

Připravil: Petr Rehberger