Filosofie klubu

FK Slavoj Český Krumlov, z.s. směřuje své úsilí a cíle do všeobecné výchovy dětí a mládeže. U dětí podporujeme zdravý fyzický, psychický a intelektuální rozvoj, podporujeme lásku ke sportu. Chceme, aby k nám děti chodili rády a nacházely si cestu k oblíbenému sportu, a to nejen k fotbalu. Pro ty, kteří s námi zůstanou do dospělého věku, máme připravenu možnost tvořit základ A - týmu mužů nebo B - týmu juniorky.
 

Chceme reprezentovat klub a město v okresních, krajských a nižších národních soutěžích, a to již od přípravek. Abychom mohli pomýšlet na úspěchy, investujeme čas a prostředky do rozvoje klubu. Budeme usilovat o získání statutu Střediska centra mládeže ze strany FAČR. Podporujeme vzdělávání a rozvoj našich trenérů. Investujeme do obnovy, rekonstrukce a rozvoje sportovního areálu FK Slavoj Český Krumlov. Chceme rozvíjet spolupráci a komunikaci s rodiči, vážíme si rodičů, že k nám děti dávají. Chceme rozvíjet partnerskou spolupráci s ostatními kluby v okrese Český Krumlov i mimo okres a školami.
 

Čeká nás dlouhá cesta, na které bychom chtěli zajistit nové tréninkové plochy zejména pro mládež a v zimním období (nafukovací hala s UMT),  chtěli bychom mít trenéry u každého ročníku do mladších žáků (U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12) a chtěli bychom vidět co nejvíce odchovanců v našich mužských kategoriích či jinak dobře reprezentujících město a klub.

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: